Освітлення

дитячої кімнати

Дізнайтеся про можливості світла у дитячій кімнаті

Освітлення для дитячої кімнати

 

Ми забезпечимо правильну світловіддачу відповідно до потреб вашої дитини. Менші дітки краще реагують на м’яке світло, а різке світло може порушити режим сну дитини. Philips хоче освітити дитячий світ, адже ми знаємо, що діти — цілий світ для своїх батьків. Ми робимо все, щоб забезпечити піклування про здоров’я дітей, тому безпека — найголовніше завдання!

 

Безпека маленьких, але важливих для вас людей

 

Усі наші лампи для дитячої кімнати розроблені відповідно до європейських норм щодо безпеки дітей. Ми не тільки піклуємося про безпеку ваших дітей, а також використовуємо дружні до дітей матеріали, такі як деревина та нетоксичні фарби (FSC). Ми завжди уникаємо гострих країв і додаткову увагу приділяємо кабелям, які розриваються, якщо їх витягнути.

 

Висока якість — енергозберігаючі світильники

 

Philips пропонує широкий вибір освітлювальних приладів для дитячої кімнати, які використовують нову енергозберігаючу технологію, — від флуоресцентних енергозберігаючих до потужних світлодіодних ламп.

Поради щодо освітлення дитячої кімнати


  • Перемикачі світла повинні бути в межах легкої досяжності з ліжка дитини, щоб за потреби вона могла включити світло у спальні вночі.
  • Різке світло може порушити режим сну дитини, тому для дитячої кімнати рекомендується використовувати м’яке тепле світло.
  • Завжди вибирайте вироби з безпечних для дітей матеріалів, таких як нетоксичні фарби, які не мають знімних частин.

Популярні лампи для дитячої кімнати