FAQ

    Докладніше про світлодіодні лампи Дізнайтеся більше, прочитавши відповіді на п’ять найчастіших питань.    

1. Як стабілізувати світловіддачу?

 

Нові світлорегулятори часто бувають оснащені гвинтом для ручного регулювання рівня навантаження. Якщо його положення неправильне, можуть з’являтися небажані ефекти, такі як дзижчання та мерехтіння. Відрегулюйте положення гвинта, щоб стабілізувати світловіддачу. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зверніться в Центр обслуговування клієнтів Philips.
 

2. Який тип світлорегулятора можна використовувати для моєї світлодіодної лампи чи світильника?

 

 

Компанія Philips пропонує ряд ламп і світильників із регульованою яскравістю та протестувала ряд європейських світлорегуляторів на сумісність зі своїми пристроями.

Перегляньте список сумісності світлорегуляторів із лампами та світильниками, щоб дізнатися, які світлорегулятори рекомендує використовувати компанія Philips.

 

Перегляньте список сумісності світлорегуляторів зі світлодіодними лампами та світильниками Philips (PDF)

 

 

3. У різні періоди дня я помічаю зміни в рівні освітлення.  Чи може це зашкодити продукту?

 

 

Енергетичні компанії у фіксований час посилають імпульси для переключення між денними та нічними налаштуваннями. Також іноді створювати перешкоди в мережі при запуску можуть пилососи. Однак, це не є шкідливим для продукту.

 

Як запобігти виникненню перешкод для аудіопристроїв?

Можливою причиною виникнення перешкод може бути поєднання силових кабелів із проводами динаміків. Цього можна уникнути, якщо збільшити відстань між 2 вхідними проводами від лампи та аудіопристрою.

 

 

4. Чи можна підключати різні індуктивні джерела світла, наприклад, світлодіодні та флуоресцентні лампи, до одного світлорегулятора?

Ні, це призведе до появи небажаних ефектів, такі як мерехтіння.
 
5. Який тип світлорегулятора можна використовувати для моєї світлодіодної лампи?
gold-dimmer
Якщо на упаковці ви побачите золотий значок світлорегулятора, для такого продукту підійдуть усі типи фазових світлорегуляторів, які продаються в Європі. Світло лампи можна приглушити до 0-2 % від початкової світловіддачі.

Якщо на упаковці стоїть срібний значок світлорегулятора, цей продукт сумісний із визначеними фазовими світлорегуляторами (які працюють по задньому фронту імпульсу).

Компанія Philips протестувала ряд європейських світлорегуляторів на сумісність зі своїми пристроями. Ці світлорегулятори перелічені у списку сумісності світлорегуляторів і оцінені відповідно до показників їхньої продуктивності.

 

Перегляньте список сумісності світлорегуляторів
зі світлодіодними лампами Philips (PDF)

 

У разі використання цих світлорегуляторів оптимальна продуктивність забезпечується при підключенні не більше ніж до трьох світлодіодних світильників Philips зі срібним значком світлорегулятора, або не більше ніж до 6 світлодіодних світильників Philips із золотим значком світлорегулятора.
 

Потрібна допомога? Вибір лампи

Щоб дізнатися більше про Світлотехніку Philips, перегляньте наші відео або клацніть тут
Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи

 

Світлодіодні лампи допоможуть прикрасити будь-який житловий простір красивим теплим білим світлом. Із цього посібника ви дізнаєтеся, які необмежені можливості освітлення можуть запропонувати світлодіодні лампи. Використовуючи світлодіодні лампи, ви можете заощадити до 90 % енергії та грошей.

Світловий ефект

Світловий ефект

 

Погляньте, як на світловий ефект лампи впливає її покриття, і дізнайтеся, як це може допомогти вам досягти бажаного освітлення. Матові лампи дають розсіяне світло. Лампи без покриття виробляють яскраве природне тепле світло.

Енергозберігаючі лампи

Енергозберігаючі лампи

 

Енергозберігаючі лампи, також відомі як компактні флуоресцентні лампи, споживають менше енергії, ніж класичні лампи, і виробляють таку ж кількість світла. Подивіться, як за допомогою енергозберігаючих ламп можна створити гарні світлові ефекти та правильну атмосферу, які відповідатимуть вашому настрою та допоможуть зменшити суму рахунків за освітлення.

 

Галогенні лампи

Галогенні лампи 

 

Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи. Дізнайтеся про величезний вибір можливостей освітлення, який пропонують галогенні лампи, забезпечуючи таку ж якість теплого яскравого світла, як і класичні лампи. Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи Енергозберігаючі лампи — Як вибрати технологію освітлення.

У світлі софітів

Переглянути інші продукти для освітлення