x

Блендери Philips з технологією SpeedTouch

Правильна швидкість, потрібні насадки – ідеальний результат.
Нові ручні блендери з технологією SpeedTouch дозволяють одним натисканням кнопки контролювати швидкість роботи від «0» до «Турбо» і в поєднанні з різними аксесуарами гарантують неперевершений результат у приготуванні улюблених страв.

x

Революційна технологія OptimalTEMP

Праски та парогенератори Philips з технологією OptimalTemp роблять прасування простим і приємним заняттям. Постійна температура підошви і потужний пар дозволяють прасувати навіть шовк і джинси одночасно. Без температурних налаштувань.
Прасуйте із задоволенням!

x

Гладенька шкіра надовго з Philips Lumea

Гладенька шкіра надовго з Philips Lumea

Фотоепілятор Philips Lumea – сучасний, ефективний і безпечний спосіб видалення волосся в домашніх умовах. В основі роботи сучасного фотоепілятора Philips Lumea лежить технологія інтенсивного світлового імпульсу (IPL). Прилад генерує м'які світлові імпульси, які впливають на корені волосся. Після кількох процедур волосся випадає природним чином, а його повторний ріст припиняється.

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/personal-care/2016/lumea-banner.jpg
Смажене теж може бути корисним*

Смажене теж може бути корисним*

До 80% менше жиру у стравах завдяки технології RapidAir*

З мультипіччю Philips ви можете смажити, випікати та готувати на грилі улюблені страви у більш здоровий спосіб за допомогою гарячого повітря замість олії

*Порівняно із готуванням картоплі у звичайній фритюрниці із використанням олії

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/personal-care/2016/philips-airfryer-banner.jpg
Saeco PicoBaristo. Персональный бариста у Вас вдома

Saeco PicoBaristo. Персональный бариста у Вас вдома

PicoBaristo – компактна кавова машина преміум-класу, що дозволяє поціновувачам кави готувати найрізноманітніші напої. Зручний інтерфейс забезпечує легкий вибір будь-якого з різноманітніх рецептів одним натисканням. Завдяки фільтру AquaClean можна приготувати 5000 чашок*, не проводячи очистку від накипу.

*Точна кількість чашок залежить від обраного кавового напою, циклів промивки та очистки. Нагадування про необхідність виконання очищення від накипу автоматично відключаються після використання 8 фільтрів

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/personal-care/2016/philips-saeco-banner.jpg
youtube
K7U6C2nDIR8
Швидке прибирання з бездротовими пилососами PowerPro Aqua

Швидке прибирання з бездротовими пилососами PowerPro Aqua

Новий бездротовий пилосос Philips PowerPro Aqua 3в1 з функцією вологого прибирання. Одним рухом він збирає бруд та миє підлогу.

• Інноваційна система вологого прибирання: оптимальний рівень вологості для будь-яких поверхонь

• Бездротове прибирання та потужна літій-іонна батарея: свобода руху в прибиранні до 40 хвилин безперервної роботи

• Технологія PowerCyclone забезпечує високу якість прибирання

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/personal-care/2016/powerpro-aqua.jpg
Парогенератори Philips. Запрошуємо до світу легкого прасування

Парогенератори Philips. Запрошуємо до світу легкого прасування

Парогенератор PerfectCare забезпечує 100% безпеку для всіх тканин, навіть найделікатніших. За допомогою технології OptimalTemp прасуйте джинси та шовк одночасно, без необхідності регулювання температури. Також підходить для вертикального відпарювання, оскільки він надзвичайно легкий та має потужну подачу пари. Тепер ви можете розгладити навіть найделікатніші тканини, сукні, пальто або одяг з пайєтками.

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/personal-care/2016/philips-perfectcare.jpg
Подивіться, що може світло Philips Ambilight TV

Подивіться, що може світло Philips Ambilight TV

Коли телевізор Philips з Ambilight надихнув трьох відомих у світі гірських велосипедистів, сталися видовищні події. Фільм "Darklight", знятий із дивовижною розподільною здатністю 4K Ultra HD, який показує сміливу подорож Грехема Агассіза (Graham Agassiz), Метта Хантера (Matt Hunter) і Метті Майлза (Matty Miles) зі штату Орегон в Юту. Подивіться, як вони перетворять дві великі гори Америки в запаморочливий світ кольору й світла – просто як телевізор Philips з Ambilight.

/c-dam/corporate/homepage-articles/it/DarkLight/AmbiLux_Timeline_banner_1.jpg
Подивіться, що може світло Philips Ambilight TV
youtube
8RXflEoDlTY
Природна чистота та вологість повітря

Природна чистота та вологість повітря

Дихайте чистим повітрям завдяки кліматичному комплексу 2 в 1 від Philips. Технології очищення VitaShield IPS і зволоження NanoCloud забезпечують чисте і здорове повітря. Інтелектуальні датчики автоматично вимірюють, визначають і контролюють якість повітря в приміщенні. Відчуйте різницю!

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/2015/2_small_512x306.jpg
youtube
0LhMKxNJgE0
Нова бритва Philips Серія 9000

Нова бритва Philips Серія 9000

Бритва серії 9000 - найбільш досконала з бритв Philips на сьогоднішній день. Унікальна технологія повторення контурів гарантує ідеальне ковзання, а система лез V-Track забезпечує більш зручне захоплення волосків і максимально чисте гоління.

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/2015/4_small_alternative_392x218.jpg
youtube
XApjFpFyxv0
Зубна щітка Philips Sonicare

Зубна щітка Philips Sonicare

Унікальна запатентована технологія Sonicare чистить #якніколираніше – 31 000 вібрацій і неймовірний ефект: динамічні потоки рідини буквально вимивають усе зайве з міжзубних проміжків.
Відчуйте результат #якніколираніше

/c-dam/corporate/homepage-articles/ua/2015/3_place_small_392x218.jpg
Головне в інноваціях – їх значення для Вас

Головне в інноваціях їх значення для Вас

Початок багатої історії інноваційних розробок Philips було покладено у той час, коли завдяки нашим унікальним  технологіям на вулицях багатьох європейських міст з’явилося світло. З тих пір ми постійно працюємо над покращенням якості життя людей по всьому світу, створюючи унікальні рішення для різних сфер, чи то нові способи догляду за ротовою порожниною, чи то енергоефективне освітлення вулиць або неінвазійні методи лікування хвороб. Інші компанії сконцентровані на самому рішенні, але для нас головне – яку користь технології принесуть вам. 13 листопада у головному офісі в Амстердамі відбулося святкування, присвячене історії наших інновацій, створених для Вас.

/c-dam/corporate/homepage-articles/master/innovation_and_you/472x293_secondary_event_video.jpg
Главное в инновациях — их значимость для Вас
youtube
-tYl6JShYjo
просмотреть больше