1
Монітори

Дозвольте вигнутим моніторам Philips огорнути Вас з усіх боків


Вигнуті монітори Philips підносять перегляд на цілком новий рівень. Вигнуті монітори Philips доступні у форматах 24, 27, 32, 34, 43 та 49 дюймів і мають спеціальну форму, яка імітує природний вигин ока, зменшуючи спотворення і відволікання, і просто занурює Вас у перегляд. Ці монітори із широким рядом інноваційних функцій для підвищення ефективності та Вашого комфорту забезпечують зручнішу та приємнішу роботу й відтворення вмісту.

Широкий кут перегляду


Широкі дисплеї без рамки 439P9H та 499P9H пропонують надширокі формати, про які мріють любителі виконувати кілька завдань. Ці монітори достатньо широкі, щоб замінити кілька екранів у фінансових установах, торгових залах та інших корпоративних сегментах, пропонують глибокий вигин 1500R або 1800R, розширюючи поле перегляду та забезпечуючи периферійне бачення для оптимального візуального комфорту. Крім того, обидва монітори, створені для підвищення ефективності, мають також док-станцію USB-C.

Універсальна док-станція USB-C


Вбудована док-станція USB 3.1 типу C з подачею енергії пропонує високошвидкісну передачу даних і гнучке підключення в офісі та вдома. Вона доступна у великій кількості вигнутих моніторів, зокрема 345B1C, 346P1, 439P9H та 499P9H. Насолоджуйтеся високошвидкісною передачею даних, вмикайте ноутбук і під’єднуйте периферійні пристрої безпосередньо до монітора для передачі файлів, перегляду відео тощо за допомогою одного простого двостороннього кабелю

Розширені характеристики


Безліч прогресивних характеристик – це безліч причин полюбити вигнуті монітори Philips. Лінійки B2B, а також B2C E1 та E9, мають такі характеристики, як роздільна здатність HDR, плавне відтворення ігор із технологією Adaptive Sync, безпека із висувною веб-камерою Windows Hello™, з’єднання VGA, HDMI та DisplayPort, а також економія енергії разом із PowerSensor, LightSensor та перемикачем живлення із нульовим споживанням. Захистіть свої очі завдяки режиму LowBlue й технології усунення мерехтіння, уникайте напруження спини та шиї завдяки ергономічній підставці SmartErgoBase і дбайте про довкілля завдяки корпусу без вмісту свинцю та ртуті та повністю придатному для переробки матеріалу упаковки.