1
Монітори для ігор

Philips Momentum

Консольні ігри переходять на новий рівень

  Philips Momentum 55"

  558M1RY
  Цей дисплей Momentum пропонує легендарний звук Bowers & Wilkins, завдяки якому консольні ігри переходять на новий рівень. Зануртеся в гру завдяки цьому чудовому великому дисплею. Насолоджуйтеся неперевершеністю ігор завдяки додатковим аудіо- та відеофункціям.
  Звук від Bowers & Wilkins

  Дисплеї Momentum відкривають новий революційний етап консольних ігор


  Лінійка Momentum пропонує користувачам абсолютно нові враження від консольних ігор. Ці монітори забезпечують консольних гравців найновішими інноваціями дисплеїв, що становлять захоплюючу високоефективну альтернативу підключенню консолі до телевізора.

  Зануртеся в момент

  Philips Momentum – зануртеся в момент

  Абсолютно новий 558M1R також підносить звук на новий рівень. Завдяки вбудованому аудіо від Bowers and Wilkins це єдиний монітор на ринку, спеціально створений для консольних ігор, який пропонує таке дивовижне звучання, що Ви ніколи не проґавите жодного моменту гри.

  Повна лінійка Momentum

  Реалістична графіка

  Захоплююча роздільна здатність 4K UHD забезпечує майже бездоганну точність. Моделі 436M6VBPAB та 558M1R відповідають стандарту VESA DisplayHDR 1000, адже забезпечують більш реалістичне яскраве зображення з чудовою яскравістю, глибиною та деталями.

  Безперервне функціонування

  FreeSync зіставляє частоту кадрів візуалізованого зображення з частотою оновлення дисплея, а низька затримка сигналу зменшує час передачі даних від пристрою до пристрою для швидшого надання візуальної інформації. Також модель 558M1R досягає частоти оновлення до 120 Гц для додаткової реалістичності.

  Захоплююче дозвілля

  Ambiglow випромінює ореол теплого світла, що ніби збільшує екран та підсилює враження. Внутрішній процесор аналізує контент зображення й постійно адаптує колір та яскравість залежно від зображення.