FAQ

    Докладніше про світлодіодні лампи Дізнайтеся більше, прочитавши відповіді на п’ять найчастіших питань.    

1. Які переваги мають флуоресцентні лампи?

Компактні флуоресцентні лампи довше служать і споживають менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання. Вони ідеально підійдуть вам, якщо ви шукаєте простий спосіб економії енергії та зменшення суми рахунків за освітлення.
 
2. Який у них термін експлуатації?


Термін експлуатації флуоресцентних ламп становить від 6 000 до 15 000 годин використання, тому вони не потребують частої заміни. Для порівняння, типові лампи розжарювання, як правило, розраховані на використання протягом не більше 1 000 годин.

 

Фактичний термін експлуатації буде залежати від частоти циклів ввімкнення/вимкнення та операційного середовища (дуже холодне або спекотне навколишнє середовище може призвести до скорочення терміну експлуатації).
 

3. Де використовуються трубки?

Трубка — це дуже популярна форма, яка ідеально підходить для функціонального освітлення та, як правило, використовується для освітлення робочих зон або великих областей, таких як коридори або гаражі, де лампа менш помітна.
 
4. Де використовуються спіральні лампи?

Компактна спіральна форма ідеально підходить для невеликих світильників. Це гарний вибір, якщо вам потрібно збільшити світловіддачу, щоб додати простору яскравості.
 
5. Де використовуються лампи стандартної або декоративної форми?

Стандартні лампи мають найбільш знайому "А-форму", вони ідеальні для створення затишної атмосфери та в основному використовуються в настільних лампах і стельових світильниках. Лампи декоративних форм добре пасуватимуть до декоративних світильників, в яких лампу добре видно.
 
6. Що робити, коли флуоресцентна лампа перестане працювати?

Компактні флуоресцентні лампи належать 
до спеціальних відходів. Віднесіть їх до місцевого центру прийому відходів для утилізації.
 

Потрібна допомога? Вибір лампи

Щоб дізнатися більше про Світлотехніку Philips, перегляньте наші відео або клацніть тут
Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи

 

Світлодіодні лампи допоможуть прикрасити будь-який житловий простір красивим теплим білим світлом. Із цього посібника ви дізнаєтеся, які необмежені можливості освітлення можуть запропонувати світлодіодні лампи. Використовуючи світлодіодні лампи, ви можете заощадити до 90 % енергії та грошей.

Світловий ефект

Світловий ефект

 

Погляньте, як на світловий ефект лампи впливає її покриття, і дізнайтеся, як це може допомогти вам досягти бажаного освітлення. Матові лампи дають розсіяне світло. Лампи без покриття виробляють яскраве природне тепле світло.

Енергозберігаючі лампи

Енергозберігаючі лампи

 

Енергозберігаючі лампи, також відомі як компактні флуоресцентні лампи, споживають менше енергії, ніж класичні лампи, і виробляють таку ж кількість світла. Подивіться, як за допомогою енергозберігаючих ламп можна створити гарні світлові ефекти та правильну атмосферу, які відповідатимуть вашому настрою та допоможуть зменшити суму рахунків за освітлення.

 

Галогенні лампи

Галогенні лампи 

 

Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи. Дізнайтеся про величезний вибір можливостей освітлення, який пропонують галогенні лампи, забезпечуючи таку ж якість теплого яскравого світла, як і класичні лампи. Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи Енергозберігаючі лампи — Як вибрати технологію освітлення.

У світлі софітів

Переглянути інші продукти для освітлення