FAQ

    Докладніше про світлодіодні лампи Дізнайтеся більше, прочитавши відповіді на п’ять найчастіших питань.    

1. Що таке галогенова лампа?

 

Галогенові лампи відносяться до типу ламп розжарювання. У них, як і у звичайних лампах розжарювання, використовується вольфрамова нитка, однак, така лампа заповнена галогеновим газом, зазвичай бромовим або йодовим. Галогенові джерела світла випромінюють чистий білий світ із високими показниками кольоропередачі, що робить цю лампу ідеально. для багатьох застосувань.

 

2. Які переваги галогенових ламп?


Галогенові лампи мають безліч переваг.
 

- Висока якість світла та чудова кольоропередача (Ra=100)
- Можливість повного регулювання яскравості світла

- Галогенове світло не має негативного впливу на навколишнє середовище та виділяється своєю яскравістю
- Галогенові лампи Philips доступні у великій різноманітності форм і розмірів і призначені для широкого спектру світильників і застосувань
- Подовжений термін експлуатації в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання
- Галогенові лампи Philips не потребують попереднього розігріву та миттєво випромінюють світло

 

3. Чи всі галогенові лампи забезпечують можливість регулювання яскравості?

Галогенові лампи призначені для роботи при дуже високих температурах, так забезпечується їх оптимальна продуктивність. Світло можна приглушити до 60 % від номінального напруження. Рекомендується повернутися до повної яскравості за одну хвилину до вимкнення лампи.
 
4. Чому галогенові лампи служать довше, ніж лампи розжарювання?

Термін експлуатації галогенових ламп перевищує термін експлуатації традиційних ламп розжарювання у 2–5 разів. Це пов’язано із процесом регенеративного циклу галогену. Галогеновий газ допомагає випареним частинкам вольфраму повернутися на нитку замість того, щоб осісти на стінці лампи. Це відстрочує розрив нитки та подовжує термін експлуатації лампи. 

5. Як галогенові лампи забезпечують постійну світловіддачу?

Галогенові лампи здатні підтримувати постійну світловіддачу протягом усього терміну експлуатації, оскільки частинки вольфраму повертаються на нитку, а не осідають на стінках лампи. Саме це призводить до істотного зменшення почорніння лампи та підтримує світловіддачу.
 

Потрібна допомога? Вибір лампи

Щоб дізнатися більше про Світлотехніку Philips, перегляньте наші відео або клацніть тут
Світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи

 

Світлодіодні лампи допоможуть прикрасити будь-який житловий простір красивим теплим білим світлом. Із цього посібника ви дізнаєтеся, які необмежені можливості освітлення можуть запропонувати світлодіодні лампи. Використовуючи світлодіодні лампи, ви можете заощадити до 90 % енергії та грошей.

Світловий ефект

Світловий ефект

 

Погляньте, як на світловий ефект лампи впливає її покриття, і дізнайтеся, як це може допомогти вам досягти бажаного освітлення. Матові лампи дають розсіяне світло. Лампи без покриття виробляють яскраве природне тепле світло.

Енергозберігаючі лампи

Енергозберігаючі лампи

 

Енергозберігаючі лампи, також відомі як компактні флуоресцентні лампи, споживають менше енергії, ніж класичні лампи, і виробляють таку ж кількість світла. Подивіться, як за допомогою енергозберігаючих ламп можна створити гарні світлові ефекти та правильну атмосферу, які відповідатимуть вашому настрою та допоможуть зменшити суму рахунків за освітлення.

 

Галогенні лампи

Галогенні лампи 

 

Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи. Дізнайтеся про величезний вибір можливостей освітлення, який пропонують галогенні лампи, забезпечуючи таку ж якість теплого яскравого світла, як і класичні лампи. Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи Енергозберігаючі лампи — Як вибрати технологію освітлення.

У світлі софітів

Переглянути інші продукти для освітлення