Все для матери и ребенка
Все для матери и ребенка

Мамине молоко – найкраще для немовляти

Philips AVENT - Health benefits for your baby

Вже ні для кого не секрет, що мамине молоко – це найкраща їжа для немовляти. Адже тільки воно забезпечує новонародженого усіма поживними речовинами, необхідними для його здорового розвитку. А наскільки безцінним є контакт мами з малюком, коли вона годує його грудьми!

Невипадково Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує виключно грудне вигодовування до 6-місячного віку. Проте, згідно досліджень, близько 60% жінок припиняють годувати немовля набагато раніше[1]. Найчастіше вони обумовлюють це такими причинами:

·      40% жінок вважають, що дитина отримує недостатньо молока

·      24% жінок вказують на те, що немовля відмовляється смоктати груди

·      21% мам скаржаться на те, що у них не вистачає часу на годування

·      15% жінок відчувають біль та дискомфорт під час вигодовування малюка

·      10% мам вважають, що не зможуть годувати, тому що повертаються на роботу

Однак в багатьох з цих випадків грудне вигодовування можна зберегти, якщо в потрібний час надати мамі необхідну підтримку. Так, відомо, що майже 70%-м жінок вдалося продовжувати грудне вигодовування протягом 7-12 місяців, лише завдяки консультаціям спеціаліста в найбільш критичні моменти.

Philips Avent цінує і підтримує бажання мами зберегти грудне вигодовування, забезпечуючи її якісною продукцією та цінними порадами. Адже здоровий початок дитини – це запорука її здорового майбутнього.

З нагоди Міжнародного тижня підтримки грудного вигодовування (цього року це - 1-7 серпня) Philips Avent оприлюднив дослідження, за результатами якого з’ясував, що кількість молока дуже залежить від психологічного стану мами. Так мами, що брали участь в експерименті, помітили, що після дихальних вправ та прослуховування релаксуючої музики, молока ставало значно більше, ніж до цього. Саме тому для грудного вигодовування важливо забезпечити комфортну затишну атмосферу в кімнаті, щоб маму і малюка деякий час ніхто не турбував. 

Безцінним помічником для жінок, що збираються виходити на роботу, але хочуть залишити дитину на грудному вигодовуванні, стане молоковідсмоктувач. Це найшвидший і найпростіший спосіб зцідити молоко і задовольнити потребу немовляти в повноцінному харчуванні під час відсутності мами.

Здоровий початок – здорове майбутнє. Разом з Philips Avent.

[1] De Jager M, et al. Eur Obstet Gyn Suppl 2012:25–30. http://philips.to/29YVyuD; Odom EC, et al. Pediatrics 2013;131:e726

Зверніть увагу, інформація, що міститься в цих статтях, є тільки загальною рекомендацією і не повинна використовуватися замість консультації з лікарем. Якщо у вас, членів вашої родини або дитини з'явилися симптоми або захворювання, важкі або постійні, або вам необхідна професійна медична допомога, зверніться до лікаря. Philips Avent не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті використання інформації, представленої на цьому сайті.

Продукт(и):

Схожі статті

Получает ли малыш достаточное количество молока?

Получает ли малыш достаточное количество молока?

Преимущества сцеживания молока

Преимущества сцеживания молока