UK
RU
1
Каталог товаров

Зустрічайте інноваційні технології очищення шкіри

Свіжий погляд на щоденний догляд за шкірою — це Philips VisaPure Essential

ikona-v-track

Інтелектуальний

таймер

 

ikona-8-kierunków
Пристрій водонепроникний
ikona-wygodnych-ustawień
30 хв роботи після зарядки

Персональний косметолог, що завжди під рукою, це не фантастика, це — Philips VisaPure Essential. Пристрій допомагає піклуватися про красу й молодість із комфортом і без зайвих зусиль. Він у 10 разів ефективніше видаляє будь-які забруднення зі шкіри*, тому можна не витрачати час на салони краси та косметологів. Philips VisaPure Essential має насадки для різних типів шкіри та очищує всі зони обличчя лише за хвилину. Крім цього, він водонепроникний, тому його зручно використовувати в душі.

 

*У 10 разів більш ефективне очищення, порівняно з процедурою зняття макіяжу вручну, внутрішній in-vivo тест Philips

На жаль, цей продукт більше недоступний.

VisaPure Advanced

Philips VisaPure Essential удосконалює щоденний догляд за шкірою

Глибоке та дбайливе очищення 


Очищення — основа правильного догляду за шкірою обличчя. Щоб зробити її свіжою, гладенькою, усунути чорні точки та запобігти висипанням, більше не треба вдаватися до складних маніпуляцій. Передові технології від Philips подбають про вашу красу та подарують відчуття впевненості. Пристрій VisaPure Essential ефективно усуває весь бруд та залишки косметики з обличчя, завдяки чому шкіра краще вбирає засоби для догляду, а макіяж займає менше часу. Шкіра стає рівною, пружною та сяє здоров’ям.  

Догляд для всіх типів шкіри  


Для різних типів шкіри передбачено 2 режими налаштування інтенсивності. Перший призначений для більш м'якого впливу, другий — для інтенсивного пілінгу. Пристрій Philips VisaPure Essential має насадки для нормальної та чутливої шкіри, а додаткові щіточки для ретельного очищення пор і пілінгу можна придбати окремо. Різні потреби — одне рішення. І це Philips VisaPure Essential!

Технологія DualMotion 


Сучасна технологія DualMotion поєднує в собі обертання та вібрації, що м'яко очищують шкіру від забруднень і макіяжу. Вертикальні пульсуючі рухи дбайливо очищують шкіру, а вібруюча щіточка, що рухається вгору-вниз, створює приємний масажний ефект. Технологія DualMotion забезпечує глибоке очищення та стимулює мікроциркуляцію, вирівнюючи тон обличчя.  

 

Мінімум зусиль — максимум ефекту  


Пристрій Philips VisaPure Essential запрограмований очистити всі зони обличчя лише за хвилину. «Розумний таймер» повідомить, коли слід переходити до іншої зони та автоматично вимкне пристрій через хвилину.

Вміст упаковки Philips VisaPure Essential

  • пристрій Philips VisaPure Essential

  • насадка для нормальної шкіри

  • насадка для чутливої шкіри

  • чохол для подорожей

  • короткий посібник користувача

  • інструкція з експлуатації

  • підставка для зарядки та зберігання

  • адаптер електроживлення

Неоновий тест  

 

Використання VisaPure не лише покращує зовнішній вигляд шкіри, а й забезпечує в 10 разів більш ефективний результат*. Чим би ви не очищували шкіру — гелями, серветками чи іншими засобами для зняття макіяжу — VisaPure зробить це краще. 17 000 ультратонких ворсинок, що рухаються зі швидкістю 250 обертів на хвилину, м’яко очищують шкіру, швидко прибираючи забруднення будь-якої складності. Макіяж, змертвілі клітини шкіри, пил та навіть фестивальні фарби холі — задачі, з якими щітка VisaPure впорається за 1 хвилину! Подивіться відеоексперименти та переконайтеся в ефективності інноваційного очищення шкіри від Philips.

 

* У 10 разів більш ефективне очищення, порівняно з процедурою зняття макіяжу вручну, внутрішній in-vivo-тест Philips.

 

Неоновий тест з Philips VisaPure
Неоновий тест з Philips VisaPure
Неоновий тест з Philips VisaPure

Продукція Philips

Щіточка для очищення обличчя Philips SC5275/10 VisaPure  

На жаль, цей продукт більше недоступний.

Щіточка для омолодження обличчя Philips SC6240/01 VisaCare

 

 

Дізнатися більше про продуктДізнатися більше про продукт

На жаль, цей продукт більше недоступний.

Підписуйтесь на новини та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips