1
Для комерційного використання

Високоефективні монітори

Високоефективні монітори

 Фаворити серед моніторів для комерційного використання  Philips

РК-монітор із PowerSensor

РК-монітор із PowerSensor

B Line, 25 дюймів (63,4 см), 1920 x 1200 (WUXGA)

Технологія SoftBlue

SoftBlue Technology
Розумна світлодіодна технологія SoftBlue зменшує шкідливий вплив коротких синіх світлових хвиль без зміни кольору або зображення дисплея. Світлодіодну технологію SoftBlue сертифіковано міжнародною організацією з перевірки TUV Rheinland за зменшення шкідливого впливу синього світла. 

Екологічність

EPEAT


Програма оцінки впливу електронних приладів на навколишнє середовище (EPEAT) – це система, яка базується на екологічному стандарті IEEE 1680–2006 для оцінки екологічності електронних приладів. Наразі EPEAT оцінює настільні комп’ютери, ноутбуки та монітори.

 

Важливо визнавати вплив на навколишнє середовище – покупці та виробники шукають стандартних екологічних правил для визначення екологічного виробу. EPEAT задовольняє потреби обох сторін. За допомогою стандартного критерію покупці можуть порівнювати вироби, а виробники знають, як зробити виріб екологічним. Вироби з логотипом EPEAT вважаються екологічними виробами за зменшення впливу на навколишнє середовище.

 

Як частина стандарту EPEAT Gold забезпечується безкоштовна утилізація картону та піноматеріалу, що використовуються для пакування моніторів Philips. Із питанням утилізації пакувальних матеріалів звертайтеся до місцевого центру обслуговування.

Переробка


Ми хочемо покращити якість життя людей завдяки важливим інноваціям і намагаємося досягти цього, використовуючи обмежені ресурси нашої планети екологічно раціональним способом. Це вимагає постійної роботи над екологічністю наших виробів. Використані монітори Philips та пов’язані пакувальні матеріали утилізуються згідно з усіма екологічними законами. Для досягнення своєї мети ми співпрацюємо з різними організаціями.