UK
RU
1
Телевізори

Philips Android TV™

Потужний Smart TV

Безмежні можливості розваг

 

Більше фільмів. Більше телепередач. Більше ігор. Більше додатків, число яких зростає з кожним днем. Телевізори Philips Android TV можуть запропонувати вам все вище перераховане та навіть більше.

Ваш смак

Телевізори Philips Android TV здатні вгадувати ваші вподобання і смаки. Кожна рекомендація буде доречна

Ваш ритм

Розважайся як забажаєш. Більш зручні способи пошуку, нові ігрові режими, оптимізована функціональність - телевізор Philips Android TV готовий до роботи завжди.

Ваші додатки

Завдяки Google Play, до ваших послуг величезний вибір додатків, ігор, потокових сервісів і багато іншого.

Ваші уподобання

Philips Android TV надає максимальну зручність обміну контентом і управління пристроями. За допомогою пульта дистанційного керування або виконайте синхронізацію телефону, щоб відкрити чудові можливості.
Philips Android TV: ваш стиль

Ваш смак

Android робить Smart TV зрозумілішим

 

Простий та швидкий пошук потрібних функцій. Зрозуміла навігація по меню для доступу до рекомендацій, улюблених передач, популярної музики та ігор. Дизайн меню продуманий до дрібниць та виконаний таким чином, щоб ви могли витрачати менше часу на пошук контенту та більше часу на перегляд.

Скільки людей, стільки зацікавлень.
 

Більше фільмів, більше новин, більше ігор: увесь цей доступний контент Ви можете зручно переглядати, не встаючи з місця. Philips Android TV надає доступ до різноманітних додатків, кількість яких постійно збільшується, відповідно до Ваших потреб та настрою. Крім магазину Google Play Store на Android TV, ми також створили чудові додатки, які зроблять життя приємнішим. Переглядайте новини, найновіші серіали, пропущені телепрограми, дізнавайтеся прогноз погоди чи шукайте музику, яка Вам подобається. А якщо Ви самі не впораєтеся, Philips Android TV допоможе пропозиціями, залежно від того, що Вам подобається.

Ознайомтеся із цими популярними додатками на своєму телевізорі… а також із багатьма іншими!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Dailymotion

Dailymotion

Megogo HD

Megogo HD

Oll TV

Oll TV

Divan TV

Divan TV

* Додатки третіх сторін доступні залежно від країни та моделі. Ми не несемо відповідальності за вміст та доступність додатків, вони надаються нами "як є" і без жодних гарантій, явно виражених чи таких, що маються на увазі. Підписка може бути платною. За найновішою інформацією звертайтеся до центру підтримки телевізорів Philips. Усі назви продуктів та компаній є (зареєстрованими) товарними знаками їхніх відповідних власників. Philips є зареєстрованим товарним знаком Royal Philips N.V.

Не проґавте на Netflix!


Додаток Netflix на Вашому телевізорі Philips пропонує на вибір тисячі телепрограм, фільмів та серіалів. Не проґавте оригінальні хіти Netflix, як-от серіали "Картковий будинок", "Дивні дива" та "Енн"! Повний опис можна переглянути на сайті Netflix.

Потрібна підписка на потокову передачу Netflix.

Philips Android TV: ваш ритм

Ваш ритм

Philips Android TV: высокая производительность

Висока продуктивність

 

Завдяки нашим найсучаснішим процесорам зображення на екранах телевізорів немов оживає. Ми збільшили потужність усіх телевізорів модельного ряду Smart TV за допомогою швидкісних багатоядерних процесорів.

Philips Android TV: игры

Ігри Android з Ambilight

 

Із Google Play ви можете грати у сотні ігор на телевізорі. Завантажуйте їх або грайте на протязі декількох годин у потоковому режимі. Завдяки ігровому режиму Ambilight ваша кімната перетвориться на справжній ігровий портал.

Philips Android TV: удаленное голосовое управление

Голосовий пошук

 

Немає настрою друкувати? Просто скажіть команду у пульт Smart Remote*, та вона з'явиться на екрані телевізора. Таким чином, за допомогою голосу ви можете відкривати додатки та користуватися іншими функціями управління телевізором. Можна навіть використовувати голосовий пошук¹ на телефоні або планшеті у додатку Philips TV Remote².

Philips Android TV: пульт дистанционного управления с клавиатурой

Текстовий пошук

 

Оцініть новий дизайн пульта дистанційного керування Philips із клавіатурою. Гладкий ергономічний корпус, великі зручні кнопки - все для комфорту та простоти використання. Завдяки повнорозмірній клавіатурі на задній панелі, текст на телевізорі Android TV можна вводити швидше, ніж будь-коли.
 

¹ Доступність мов визначається параметрами сервісу голосового пошуку Google.
² Додаток Philips TV Remote та функціональні можливості варіюються у залежності від моделі телевізора, країни та оператора, а також від моделі смарт-пристрої та його ОС. Більш докладну інформацію дивіться на веб-сайті www.philips.com/TVRemoteapp.

* Тільки у певних серіях телевізорів.

Philips Android TV: ваши приложения

Ваші додатки

Світ безмежного контенту
Google Play Store (Play Маркет)

Потокова передача нових фільмів та передач з Netflix, зручний пошук фільмів On Demand або ігор натисненням однієї кнопки. Весь світ контенту, а також нові яскраві враження із підсвічуванням Ambilight до ваших послуг – у будь-який зручний час.

Галерея додатків Philips

Окрім приголомшливих додатків у магазині Google Play, ми раді запропонувати інші захоплюючі сервіси. Це додатки для перегляду передач "слідом за ефіром", новинні та навчальні додатки, додатки для потокової передачі та прогнозу погоди.
Philips Android TV: обмен данными

Ваші уподобання

Чудові інтерактивні можливості

 

Завдяки Google Cast використовувати контент на різних пристроях дуже просто. Бездротове підключення до будь-яких пристроїв відкриває нові можливості. Хочете відобразити вміст екрана телефону на телевізорі? Готово. Хочете почати перегляд фільму на планшеті, а завершити його на телевізорі? Немає нічого простіше! У вашому розпорядженні інтерактивна мережа пристроїв.

Приложение Philips TV Remote

Додаток Philips TV Remote

 

Використовуйте iPhone, iPad, телефон або планшет на Android у якості пульта дистанційного керування для телевізора Philips. За допомогою додатку Philips TV Remote ви можете керувати телевізором, отримувати інформацію про програми та встановлювати нагадування на портативних пристроях. Ви навіть можете використовувати додаткові можливості керування підсвічуванням Ambilight. Більш того, обрані телепрограми можна передавати у потоковому режимі на портативний пристрій - так ви не пропустите жодної цікавої передачі.

Philips Android TV: Google Cast

Google Cast

 

За допомогою Google Cast можна передавати фільми, передачі та додатки з телефону, планшета або ноутбука у бездротовому режимі на телевізор Philips без додаткових пристроїв. Кількість додатків, що підтримують Google Cast, зростає з кожним днем: серед них Netflix, YouTube та багато інших.