UK
RU
1
Телевізори

Якщо Вам подобається потокова передача, Ви полюбите Р5

До Після

Досконалість джерела

 

Практично весь телевізійний контент має візуальні недоліки, такі як шуми і артефакти. P5 коригує їх, зменшуючи рівень шумів без використання неприємного розмиття та усуваючи смуги шляхом розширення 8-бітного відео до приблизно 14-бітної рівня.

Sharpness

Ідеальна чіткість

 

Більшість контенту має роздільну здатність, яка становить лише частину від 4K, яке сучасні екрани здатні відображати. Алгоритм масштабування оптимізатора деталей P5 вирішує це, перетворюючи контент у більш чітке Ultra HD-зображення. У результаті виходить більш якісне зображення з помітно більшою глибиною і деталізацією.

До Після

Ідеальний колір

 

10-бітна обробка кольору, яка використовується у більшості телевізорів, обмежує діапазон кольорів, які можуть відображатися незалежно від якості дисплея. Застосовуючи 17-бітну обробку, P5 відкриває величезну кількість кольорів. Насиченість стає яскравішою та інтенсивнішою, а відтінки шкіри - більш природними.

До Після

Ідеальна контрастність

 

Розширюючи діапазон контрастності, P5 може зробити яскраві частини зображення яскравішими, а темні ділянки - чорнішими. Завдяки цьому зображення має велику глибину та зберігає більше деталей, що створює відчуття перебування "всередині" дії.

До Після

Ідеальний рух

 

Плівкові камери знімають рух, роблячи 24 окремі фотографії або «кадри» кожної секунди. У зв'язку із цим ми сприймаємо швидкий рух камери, як набридливе "тремтіння". P5 додає до кожного оригінального кадру три додаткові "проміжні" зображення для неймовірної плавності та комфортного перегляду.

П'ять — чарівне число

У всіх телевізорах ми використовуємо інноваційні технології, які створюють найкращу якість зображення. В основі кожної технології лежать п'ять елементів, що сприймаються людським оком: джерело, чіткість, колір, контрастність та рух.

 

Технології поліпшення якості створюють чудове зображення незалежно від джерела та якості сигналу. Неважливо, що ви дивитеся, YouTube або Netflix, якість завжди буде на висоті.

Составляющие качества изображения на телевизорах Philips
Телевизоры Philips 4K Ultra HD TV

Ultra HD та Full HD

 

Телевізори високої чіткості випускаються у двох форматах: Ultra High Definition (UHD) та Full High Definition (FHD). У форматі FHD можна насолоджуватися зображенням з роздільною здатністю до 1920х1080 пікселів, що відповідає приблизно 2 мільйонам пікселів. Завдяки технологіям обробки від Philips вдається досягти чудової якості зображення. UHD 4K телевізори використовують у 4 рази більшу роздільну здатність, ніж FHD, що забезпечує неймовірну глибину та деталізацію.

без Ultra HD iз Ultra HD
без HDR iз HDR

Розширений динамічний діапазон (HDR)

Зображення оживає прямо у вас на очах

 

Розширений динамічний діапазон задає новий якісний рівень зображення. Приголомшлива яскравість, контрастність, захоплююча передача кольору і неймовірно глибокі відтінки чорного надають зображенню нової глибини та реалістичність. Це розширений діапазон кольорів, який раніше неможливо було передати. Те, що відбувається на екрані безроздільно заволодіє вашою увагою та емоціями. Ідеальний вибір для пристрасних поціновувачів кіно!