UK
RU
1
Телевізори

Philips Smart TV

Більше переваг

Наш улюблений телевізор Android TV

Серія 7500

  • Philips P5 Engine - ідеальне зображення незалежно від джерела.
  • Вбудований Google Помічник. Контент та багато іншого за Вашою командою.*
  • Почуйте кожну деталь із DTS HD Premium Sound.

*Вбудований Google Помічник надаватиметься як оновлення програмного забезпечення для телевізорів з Android 2018 року.
Перегляньте останні функції розумного телевізора Philips Android TV для потокової передачі контенту, ігор та додатків, представлені простим у користуванні інтерфейсом.
Дивитися зараз

Вибирайте. Переглядайте. Грайте.


Зручний пошук любого контенту.


Розумний телевізор Philips дозволяє отримати доступ до потрібного контенту в потрібний час. Чіткі, впорядковані меню дозволяють легко знайти улюблені додатки та передавати улюблені фільми, шоу, ігри та музику - від новинок на Netflix до улюблених телеканалів та контенту популярних локальних сервісів.

Шукайте його. Переглядайте його. Відтворюйте його.


Отримуйте потрібний контент. Просто.

 

Розумний телевізор Philips дозволяє отримати доступ до потрібного контенту в потрібний час. Чіткі, впорядковані меню дозволяють легко знайти улюблені додатки і передавати улюблені фільми, шоу, ігри й музику. Від останнього оригіналу Netflix до списків відтворення Spotify.

Пульт ДК телевізора з активацією за допомогою голосу | Розумний пульт ДК

Вбудований Google Помічник*


Керуйте телевізором Philips Android TV™ за допомогою голосу

 

Хочете переглянути відео Netflix або подивитися прогноз погоди? Просто скажіть про це своєму телевізору. Ви отримаєте прогноз погоди, не припиняючи перегляду. Можна навіть давати команди усім домашнім  смарт-пристроям із підтримкою Google Помічника (наприклад, зменшити яскравість освітлення), не встаючи з дивану.

Телевізор Philips з Google Cast | Телевізор із вбудованим Google Chromecast

Вбудований Chromecast


Зі смарт-пристрою на розумний телевізор

 

Транслюйте фільми, музику тощо з ноутбука або смарт-пристрою на телевізор Philips Android TV бездротовим способом. Просто торкніться піктограми Chromecast на смарт-пристрої для потокової передачі контенту із сотень сумісних додатків, включаючи Netflix та YouTube.

Philips TV Alexa

Працює з Amazon Alexa


Ваш голос – це Ваш пульт

 

Дні пошуків пульта до телевізора минули. Тепер Ви можете використовувати власний голос для керування телевізором Philips Android TV через пристрої з підтримкою Alexa, наприклад Amazon Echo. Вмикайте телевізор, змінюйте канал, переходьте до ігрової консолі – і ще багато іншого – за допомогою Alexa.

Режим гри телевізора Philips Android TV

Грайте із більшим масштабом


Пориньте в ігри

 

Що б Ви не робили, завантажували чи транслювали контент, смарт-телевізор Philips занурить Вас в ігровий світ. Інтуїтивні меню дозволяють легко знайти потрібні заголовки і відкрити для себе нову класику. Режим гри з Ambilight робить дію масштабнішою. 

* Вбудований Помічник Google та підтримка функції керування голосом Philips Smart TV для Amazon Alexa надійдуть із оновленням програмного забезпечення для телевізорів Android TV 2018 року.

Google, Android TV та Chromecast є товарними знаками Google LLC.

Найкращі телевізори Philips Android TV

  Більше про телевізори Philips    

Ambilight
Пориньте у контент, який Вам подобається

OLED-телевізор
Саме так виглядає реалістичність

Звук телевізора
Відчуйте кожну деталь