UK
RU
1
Електричні зубні щітки

Sonicare

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Звукова електрична зубна щітка

  Philips Sonicare FlexCare Platinum

  Звукова електрична зубна щітка

  Ретельне, лагідне чищення

  Завдяки FlexCare Platinum навіть найретельніше чищення достатньо лагідне, щоб захистити зуби та ясна. Насадка для щітки AdaptiveClean та інтуїтивний сенсор тиску забезпечують максимальне усунення нальоту й лагідне чищення. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Sonicare FlexCare Platinum Звукова електрична зубна щітка

3 режими, 3 рівні інтенсивності, 2 насадки для щітки, Із сенсором тиску, Дезінфікуючий блок, УФ-лампа д/насадок HX9172/14 Знайти подібні вироби

Ретельне, лагідне чищення

У 10 разів ефективніше усунення нальоту і здоровіші ясна*

 • Технологія адаптивного чищення для ретельного, проте дбайливого чищення

  Технологія адаптивного чищення для ретельного, проте дбайливого чищення

  Важко позбутися старих звичок, але не під час чищення за допомогою FlexCare Platinum нового покоління. Завдяки інноваційній насадці для щітки AdaptiveClean та інтуїтивному сенсору тиску, що лежать в основі нашої технології адаптивного чищення, можна легко доглядати навіть за важкодоступними місцями. Щетинки насадки для щітки AdaptiveClean вигинаються навколо зубів та ясен для забезпечення у 4 рази кращого контакту з поверхнею** та в 10 разів кращого видалення нальоту. Якщо Ви тиснете на зуби надто сильно, сенсор тиску спричиняє легку вібрацію ручки зубної щітки для лагідного тиску на ясна, проте ефективного видалення нальоту.

 • Повторює форму зубів та ясен для ретельнішого чищення

  Повторює форму зубів та ясен для ретельнішого чищення

  Наша насадка для щітки AdaptiveClean – це єдина насадка для електричної зубної щітки, яка може повторювати унікальну форму зубів та ясен. Ця насадка для щітки з м’якими гнучкими краями з гуми може повторювати кожен вигин. Вона забезпечує у 4 рази більший контакт із поверхнею та в 10 разів краще усунення нальоту вздовж лінії ясен та між зубами. Під час переміщення вздовж лінії ясен насадка поглинає зайвий тиск на щітку для лагідного тиску на ясна, як би Ви не чистили зуби.

 • Повідомляє, коли Ви тиснете на зуби надто сильно

  Повідомляє, коли Ви тиснете на зуби надто сильно

  На відміну від зубної щітки FlexCare Platinum, Ви можете не помічати, що сильно тиснете на зуби. У разі надто сильного тиску інтуїтивний сенсор тиску спричинить легку вібрацію ручки зубної щітки, повідомляючи Вам, що потрібно легше натискати на щітку. Дослідження показали, що 7 із 10 користувачів, які сильно тиснули на зуби, зменшили натиск завдяки сенсору тиску.

 • Три налаштування інтенсивності та три режими чищення

  Три налаштування інтенсивності та три режими чищення

  Завдяки трьом налаштуванням інтенсивності та трьом режимам чищення FlexCare Platinum забезпечує оптимальний комфорт і справді ретельне чищення. Щоб приділити особливу увагу складним місцям, використовуйте 3-хвилинний режим ретельного чищення, що забезпечує виняткові результати. Використовуйте режим чищення для бездоганного щоденного чищення або режим відбілювання для усунення пігментації. Вибирайте низький, середній або високий рівні інтенсивності залежно від власних уподобань.

 • Новий режим ретельного чищення: справляйтеся зі складними місцями без проблем

  Новий режим ретельного чищення: справляйтеся зі складними місцями без проблем

  Наш цілком новий режим ретельного чищення забезпечує виняткове чищення у важкодоступних місцях. Завдяки унікальному руху насадки для щітки у цьому режимі та збільшеному до трьох хвилин часу чищення цей режим є ідеальним варіантом, якщо Ви хочете приділити особливу увагу проблемним місцям.

 • Динамічне чищення для кращого здоров’я ротової порожнини

  Динамічне чищення для кращого здоров’я ротової порожнини

  FlexCare Platinum нового покоління здійснює понад 31 000 рухів на хвилину і забезпечує бездоганне чищення, яке Ви зможете побачити та відчути. Динамічне чищення нашої звукової технології гарантує потрапляння рідини глибоко між зуби та вздовж лінії ясен. Щітка FlexCare Platinum лагідно масажує ясна, стимулюючи циркуляцію крові, та допомагає видалити наліт. Ви можете насолоджуватися потужним, але лагідним чищенням, що забезпечує клінічно підтверджені результати.

 • Вбивайте бактерії за допомогою дезінфікуючого блока з УФ-лампою для насадок для щітки

  Вбивайте бактерії за допомогою дезінфікуючого блока з УФ-лампою для насадок для щітки

  Зберігайте насадку для щітки справді чистою завдяки технології дезінфекції Philips з використанням УФ-лампи. Дезінфікуючий блок з УФ-лампою, що постачається зі звуковою щіткою FlexCare Platinum, спеціально створено для знищення мікробів на насадках для щітки. Дезінфікуючий блок поширює дезінфікуюче світло на всю верхню частину насадки для щітки, допомагаючи знищити до 99% бактерій.

 • Таймери для сприяння ретельному чищенню

  Таймери для сприяння ретельному чищенню

  FlexCare Platinum пропонує два таймери для ретельного чищення. Таймер часового інтервалу Quadpacer вказує на те, коли потрібно перейти до іншого сектора у роті, а Smartimer допомагає досягнути рекомендованого стоматологами чищення зубів протягом 2 хвилин.

 • Тривалий ресурс батареї та дорожній футляр

  Тривалий ресурс батареї та дорожній футляр

  Зубну щітку можна гігієнічно зберігати у нашому високоякісному дорожньому футлярі, а компактний дорожній зарядний пристрій дозволяє підтримувати повний заряд у поїздках. Вам сподобається регулярно користуватися пристроєм протягом двох тижнів після одного заряджання, адже подорожувати – не означає втрачати свіжості.

 • Зручний дорожній футляр та зарядний пристрій

  Зручний дорожній футляр та зарядний пристрій

  FlexCare Platinum можна легко взяти із собою завдяки зручному дорожньому футляру та компактному дорожньому зарядному пристрою.

Переглянути всі специфікації
 • у порівнянні зі звичайною зубною щіткою
 • *У порівнянні з насадкою для щітки DiamondClean
 • **у разі використання двічі на день протягом двох хвилин

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips