UK
RU
1
Портативні аудіопристрої

Відеопрогравач MP3

  Відеопрогравач MP3

  Бездоганне звучання

  Портативний аудіо-/відеопрогравач Philips GoGear Muse оснащено технологією FullSound™ та навушниками із системою шумопоглинання для виняткового звуку та натхненного прослуховування музики в дорозі. А переглядати відео на 3-дюймовому широкому кольоровому дисплеї QVGA – одне задоволення. Переглянути усі переваги

  На жаль, цей продукт більше недоступний.

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Бездоганне звучання

завдяки технології FullSound™ та функції шумопоглинання

 • Широкий кольоровий дисплей QVGA 7,6 см/3 дюйми для чудового відео

  Широкий кольоровий дисплей QVGA 7,6 см/3 дюйми для чудового відео

  Елегантний широкий дисплей 7,6 см (3 дюйми) програвача GoGear має високу роздільну здатність для чудової якості відео та чітких, яскравих зображень. Разом із повним кольоровим меню великий екран забезпечує легку навігацію мультимедійними файлами для сенсаційного мультимедійного перегляду в дорозі. Крім того, формат кадру 16:9 дозволяє дивитися улюблені гостросюжетні фільми чи відео на весь екран.

 • До 25 год. відтворення музики або 5 год. відтворення відео*

  До 25 год. відтворення музики або 5 год. відтворення відео*

  Забудьте про постійне заряджання програвача GoGear. Цей програвач дозволяє насолоджуватися улюбленими мелодіями безперервно аж протягом 25 годин або відтворювати відео протягом 5 годин після одного разу заряджання. Тепер можна сидіти і слухати улюблену музику або дивитися 2 відповідні фільми підряд, де б Ви не були.

 • Вбудована технологія активного шумопоглинання для безперешкодного прослуховування

  Вбудована технологія активного шумопоглинання для безперешкодного прослуховування

  Технологія шумопоглинання дозволяє слухати музику в дорозі без жодного впливу навколишніх шумів. Мікрофони навушників визначають навколишній шум, де він впливає на Вас найбільше, а потім процесор цифрових сигналів створює необхідну рівноцінну, але протилежну хвилю для ефективного усунення небажаного шуму. Спеціальна конструкція навушників також забезпечує виняткову звукоізоляцію, а три взаємозамінні вушні втулки гарантують ідеальну фіксацію.

 • Створення списків відтворення або видалення пісень безпосередньо на пристрої

  Створення списків відтворення або видалення пісень безпосередньо на пристрої

  Функція створення списків відтворення на ходу дозволяє легко створювати списки відтворення на GoGear у дорозі в будь-який час. А функція видалення дозволяє легко видаляти непотрібні мультимедійні файли на програвачі. Для створення списків відтворення та видалення файлів комп’ютер більше не потрібен. Тепер можна зручно керувати музичною бібліотекою безпосередньо на GoGear будь-коли й будь-де.

 • FM-радіо з RDS та 20 попередньо встановленими станціями для збільшення варіантів слухання музики

  FM-радіо з RDS та 20 попередньо встановленими станціями для збільшення варіантів слухання музики

  RDS (Radio Data System – система передачі даних) – це стандарт протоколу зв’язку, який забезпечує передачу цифрової інформації через FM-радіо. Радіоприймачі FM із підтримкою функції RDS можуть відображати цю корисну інформацію, що включає назву станції, деталі програми та назву пісні, ім’я виконавця тощо. На програвачі GoGear можна в будь-який час зберегти потрібну станцію як попередньо встановлений канал. Можна зберегти 20 попередньо встановлених улюблених станцій, щоб мати до них швидкий доступ без налаштування частот вручну.

 • Перегляд папок для впорядкування та перегляду мультимедійних файлів, як на комп’ютері

  Перегляд папок для впорядкування та перегляду мультимедійних файлів, як на комп’ютері

  Функція перегляду папок – це додатковий спосіб перегляду каталогів програвача GoGear, що дозволяє переглядати всі файли на програвачі, як на комп’ютері. За допомогою функції перегляду папок відкривати підтримувані файли (тобто, музику, зображення чи відео) так просто, як вибрати файл і натиснути кнопку відтворення.

 • Навушники високої чіткості для точного звуку

  Навушники високої чіткості для точного звуку

  Ці ергономічні навушники із функцією ізоляції шумів, які створено відповідно до вигину вушного каналу, точно спрямовують звукові хвилі з гучномовця у барабанну перетинку з найвищою точністю.

 • Легке завантаження відео з Інтернету на GoGear

  Легке завантаження відео з Інтернету на GoGear

  Переглядайте відео в дорозі за допомогою простої в користуванні функції завантаження відео з Інтернету, яка дозволяє завантажувати відео із сайтів обміну відео (YouTube, MySpace або Google Video) на GoGear. Встановіть комп’ютерну програму з комплекту, під’єднайте GoGear до комп’ютера і за допомогою Internet Explorer відвідайте улюблений сайт обміну відео. Виберіть відео і натисніть кнопку завантаження, що з’являється, коли навести курсор мишки на відео. Не потрібно чекати, просто перейдіть до іншого відео і завантажуйте.

 • Відтворення музики без DRM із бібліотеки iTunes

  Відтворення музики без DRM із бібліотеки iTunes

  Тепер можна відтворювати музику з бібліотеки iTunes на програвачі GoGear без перетворення. GoGear підтримує кодек AAC, що використовується бібліотекою iTunes для копіювання та збереження музики. Просто скопіюйте музику iTunes методом перетягування на GoGear через Window Explorer. Зауважте, що програвач не підтримує музику, придбану в магазині iTunes.

 • Більший вибір вмісту завдяки Napster, Audible та BBC iPlayer

  Більший вибір вмісту завдяки Napster, Audible та BBC iPlayer

  Насолоджуйтеся найкращим вмістом на програвачі Philips GoGear завдяки Napster, Audible та BBC iPlayer. Фіксована плата за музичні файли Napster To Go дозволяє слухати мільйони пісень найкращої якості. Просто скопіюйте їх методом перетягування на програвач GoGear, не оплачуючи за кожну пісню окремо. Відкрийте для себе нову музику завдяки таким послугам, як автоматичне складання списків відтворення та радіостанції. Audible пропонує понад 75 000 аудіокниг, трансляції, а також розважальну та комерційну інформацію. Купуйте аудіокниги для GoGear на вибір зі списку чи відповідно до місячного тарифного плану. У Великобританії: переглядайте пропущені програми BBC – завантажуйте, переносьте і дивіться.

 • SuperScroll™ для швидкого та простого пошуку потрібних об’єктів

  SuperScroll™ для швидкого та простого пошуку потрібних об’єктів

  Клавіші пошуку подвійної дії забезпечують легке керування швидкістю прокручування великих бібліотек. Можна вибрати режим переміщення по одній пісні чи відео у списку відтворення або трохи сильніше натиснути клавішу й утримувати її, щоб за допомогою функції SuperScroll™ швидко перейти до потрібного файлу.

 • Завдяки технології FullSound™ MP3-музика оживає

  Завдяки технології FullSound™ MP3-музика оживає

  Інноваційна технологія Philips FullSound вправно відновлює деталі стиснутої музики формату MP3, суттєво збагачуючи та покращуючи її, що дозволяє насолоджуватися музикою компакт-диска без спотворення. Технологія FullSound базується на алгоритмі післяобробки аудіо та поєднує багатий досвід Philips у галузі відтворення музики з потужним процесором цифрових сигналів останнього покоління (DSP). Результат: насиченіші низькі частоти з більшою глибиною і потужністю, краща чіткість голосу та інструментів, а також насичені деталі. Відкрийте для себе стиснуту музику формату MP3 по-новому з реалістичним звуком, який торкнеться Вашого серця.

Переглянути всі специфікації
 • Фактична швидкість передачі може різнитися залежно від операційної системи та налаштування програмного забезпечення.
 • 1 Гб = 1 мільярд байтів; доступна ємність зберігання менша.
 • Підтримує послуги завантаження та підписки, сумісні з WMA DRM10
 • Windows Media та логотип Windows є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками корпорації Майкрософт у Сполучених Штатах та/або інших країнах.
 • Акумуляторні батареї мають обмежену кількість циклів заряджання і, можливо, їх потрібно буде замінити. Ресурс батарей та кількість циклів заряджання залежать від режиму експлуатації та налаштувань.
 • Виробництво компанія Philips
 • Послуга BBC iPlayer доступна лише у Великобританії

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips