UK
RU
1
Avent

Philips Avent

Розумна система контролю за дитиною

  -{discount-percentage}%

  Philips Avent

  Розумна система контролю за дитиною

  Зв’язок із дитиною, де б Ви не були

  Розумна система контролю за дитиною дає змогу Вам і Вашим рідним наглядати за малюком, незалежно від того, де Ви перебуваєте. Додаток автоматично перемикає мережі та оптимізує якість звуку і зображення для найкращого зв’язку з дитиною. Переглянути усі переваги

  На жаль, цей продукт більше недоступний.

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Зв’язок із дитиною, де б Ви не були

Розумна система контролю за дитиною дає змогу Вам і Вашим рідним наглядати за малюком, незалежно від того, де Ви перебуваєте. Додаток автоматично перемикає мережі та оптимізує якість звуку і зображення для найкращого зв’язку з дитиною. Переглянути усі переваги

На жаль, цей продукт більше недоступний.

Avent Розумна система контролю за дитиною

Із технологією SafeConnect Technology, Для смартфону та планшета, Сумісність із iOS та Android, Спробуйте безкоштовний додаток зараз SCD860/52 Знайти подібні вироби

Зв’язок із дитиною, де б Ви не були

Із технологією SafeConnect Technology

 • Працює у всіх мережах для оптимально зв’язку

  Працює у всіх мережах для оптимально зв’язку

  Додаток для розумної системи контролю за дитиною Philips Avent використовує технологію SafeConnect Technology для роботи в доступних мережах (3G/4G/Wi-Fi). Додаток автоматично підбирає пропускну здатність і забезпечує оптимальне з’єднання з дитиною. Коли якість Інтернет-зв’язку погіршиться, додаток автоматично налаштує якість аудіо й відео, щоб Ви могли продовжувати наглядати за малюком. Якщо Інтернет-зв’язок зникне, система намагатиметься встановити зв’язок і повідомить, якщо його неможливо буде відновити.

 • Підтримує кілька камер/глядачів, запросіть своїх рідних

  Підтримує кілька камер/глядачів, запросіть своїх рідних

  З’єднання цілком безпечне та приватне. Ви можете запросити своїх рідних наглядати за дитиною, де б Ви чи вони не були. Підтримується до 10 облікових записів загалом та приватний режим, тож Ви можете вирішувати, коли саме інші зможуть налаштуватися і чи зможуть взагалі. Додаток підтримує до 10 камер та одночасно 3 глядачів на камеру.

 • Ефективність контролю залежить від з’єднання Wi-Fi

  Ефективність контролю залежить від з’єднання Wi-Fi

  Систему та додаток потрібно підключити до Інтернету. Система підключається до Інтернету через Wi-Fi, що робить її функціонування безпосередньо залежним від з’єднання Wi-Fi. Слідкуйте, щоб розумна система контролю за дитиною Philips Avent знаходилася на невеликій відстані від маршрутизатора Wi-Fi, або використовуйте повторювач Wi-Fi/адаптер PowerLine із вбудованим Wi-Fi для покращення сигналу Wi-Fi біля системи. Розумний пристрій можна підключити до Інтернету через 3G, 4G або Wi-Fi, що дозволяє наглядати за малюком, перебуваючи в будь-якому місці.

 • Персоналізуйте налаштування, стежте за дитиною, як Вам зручно

  Персоналізуйте налаштування, стежте за дитиною, як Вам зручно

  Усі налаштування і сповіщення для розумної системи контролю за дитиною та додатка можна повністю персоналізувати, що дозволяє вибрати та отримувати потрібну частоту й тип оновлень. Крім того, можна в будь-який час налаштувати потрібні функції виробу, наприклад колір нічника або певну колискову.

 • Якість денного та нічного бачення до 720p HD

  Якість денного та нічного бачення до 720p HD

  Можна бачити й чути свого малюка вдень та вночі. Камера пропонує високу якість відео й аудіо з денним та нічним баченням (до 720p HD). Повноцінне кольорове зображення вдень та інфрачервоне чорно-біле вночі.

 • Фоновий режим із меншим споживанням енергії

  Фоновий режим із меншим споживанням енергії

  Додаток можна використовувати активно в режимі переднього плану або у фоновому режимі, користуючись телефоном чи планшетом для інших цілей. У фоновому режимі додаток споживатиме менше енергії, але повідомлятиме, коли дитина почне плакати. Тож Ви знатимете, коли дитина почне плакати, навіть активно використовуючи інший додаток.

 • Вибір колискових для спокійного, приємного сну

  Вибір колискових для спокійного, приємного сну

  Заспокойте свою дитину, увімкнувши одну з 10 заспокійливих колискових. Вмикайте колискові безпосередньо через камеру в дитячій кімнаті або керуйте ними дистанційно через додаток. Можна налаштувати таймер і вибрати пісні для відтворення у певний час.

 • Різнокольоровий нічний для заспокоєння дитини до сну

  Різнокольоровий нічний для заспокоєння дитини до сну

  Використовуйте різнокольоровий нічник для створення лагідної заспокійливої атмосфери, що допоможе дитині заснути. Вмикайте нічник безпосередньо через камеру в дитячій кімнаті або керуйте ним дистанційно через додаток. Можна вказати колір світла і налаштувати таймер для увімкнення світла в певний час.

 • Надійна функція двостороннього зв’язку

  Надійна функція двостороннього зв’язку

  Заспокойте свою дитину власним голосом за допомогою додатка, де б Ви не перебували.

 • Контроль та фіксація вологості й температури у кімнаті

  Контроль та фіксація вологості й температури у кімнаті

  Розумна система контролю за дитиною Philips Avent має вбудований датчик для контролю й фіксації вологості, температури та звуків у дитячій кімнаті. Можна персоналізувати порогове значення цих показників, щоб створити та підтримувати оптимальне, здорове середовище для сну. Це лише один зі способів – розумна система контролю за дитиною uGrow надає більше даних для кращого розуміння здорового розвитку дитини.

 • Функція зйомки для фіксації особливих моментів життя дитини

  Функція зйомки для фіксації особливих моментів життя дитини

  Не пропустіть жодної миті, навіть коли малюк спить. Знімайте особливі моменти за допомогою функції зйомки.

 • Завантажте і налаштуйте додаток просто за допомогою QR-коду

  Розумну систему контролю за дитиною Philips Avent надзвичайно легко налаштувати. Просто завантажте додаток і скористайтеся вбудованим QR-кодом, щоб підключити камеру до локальної мережі Wi-Fi. Додаток містить посібник користувача, який надасть Вам підтримку та пояснення щодо кнопок і функцій.

Переглянути всі специфікації

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips