Avent

Philips Avent

Ручний молоковідсмоктувач Comfort

  Philips Avent

  Ручний молоковідсмоктувач Comfort

  Більше комфорту, більше молока природним способом

  Коли Ви почуваєтеся комфортно і розслаблено, Ваше молоко тече легше. Саме тому ми створили наш найзручніший молоковідсмоктувач. Сядьте зручно, не нахиляючись уперед, а наша зручна масажна насадка м’яко стимулюватиме витікання молока. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Avent Ручний молоковідсмоктувач Comfort

Natural, У комплекті пляшечка ємністю 125 мл SCF330/20 Знайти подібні вироби

Більше комфорту, більше молока природним способом

Молоковідсмоктувач із масажною насадкою

 • Більш зручне положення під час зціджування завдяки унікальному дизайну

  Молоковідсмоктувач має унікальний дизайн, завдяки чому молоко тече безпосередньо з грудей у пляшечку навіть тоді, коли Ви сидите рівно. Це означає, що Ви можете сидіти комфортніше під час зціджування: не потрібно нахилятися вперед, щоб молоко потрапило у пляшечку. Зручне положення та розслаблений стан під час зціджування сприяє легшому відтоку молока.

 • М’яка масажна насадка з відчуттям тепла

  Наша масажна насадка має нову м’яку приємну текстуру, яка створює відчуття тепла на шкірі для комфортного, лагідного стимулювання витікання молока. Під час зціджування вона лагідно імітує смоктання дитини для природного витікання молока та клінічно доведеної ефективності. М’яку масажну насадку створено для зручного використання більшістю матерів. У разі потреби можна окремо придбати насадку більшого розміру (наявність залежить від країни).

 • У комплекті наша пляшечка та соска Natural для природного захоплення

  Широка соска, що повторює форму грудей, сприяє природному захопленню, подібному до захоплення грудей, і дозволяє легко поєднувати грудне годування з годуванням із пляшечки.

 • Компактний і легкий дизайн

  Молоковідсмоктувач має компактний дизайн, що забезпечує легке положення. Завдяки ергономічній ручці його зручно тримати та керувати ним під час зціджування молока. Цей невеликий та легкий пристрій легко зберігати і транспортувати, що робить зціджування у дорозі менш помітним.

 • Просто збирати. Легке візуальне поєднання деталей

  Легке візуальне поєднання деталей для простого збирання.

 • Сумісність з іншими виробами для годування Philips Avent

  Цей молоковідсмоктувач можна використовувати разом з іншими виробами для годування Philips Avent, в тому числі з нашими контейнерами для зберігання молока та пляшечками Classic. Philips Avent також пропонує лінійку аксесуарів для догляду за грудьми для довшого грудного вигодовування та більшого комфорту.

 • Легке чищення завдяки невеликій кількості окремих деталей

  Легко чистити завдяки невеликій кількості окремих деталей. Усі деталі можна мити в посудомийній машині.

 • Легке ручне керування

  Ручний молоковідсмоктувач ідеально підходить для тих, хто хоче зціджувати молоко час від часу та цінує компактність. Легко керувати однією рукою.

Переглянути всі специфікації
 • Дотримання Директиви ЄС (2011/8/EU)

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити