UK
RU
1
Бритви для ОБЛИЧЧЯ

Shaver S9000 Prestige

Електробритва серії 9000, вологе/сухе гоління

  Shaver S9000 Prestige

  Електробритва серії 9000, вологе/сухе гоління

  Спробуйте електробритву для найретельнішого гоління в світі

  Philips S9000 Prestige гладко ковзає по шкірі, зрізаючи кожен волосок максимально близько до шкіри – навіть на 7-денній бороді. Результат: гладкість, що вражає, та ретельність, яку Ви відчуваєте. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Спробуйте електробритву для найретельнішого гоління в світі

Philips S9000 Prestige гладко ковзає по шкірі, зрізаючи кожен волосок максимально близько до шкіри – навіть на 7-денній бороді. Результат: гладкість, що вражає, та ретельність, яку Ви відчуваєте. Переглянути усі переваги

Shaver S9000 Prestige Електробритва серії 9000, вологе/сухе гоління

Точні леза NanoTech, Кільця Superb SkinComfort, Датчик BeardAdapt, Бездротовий зарядний килимок Qi SP9860/13 Знайти подібні вироби

Спробуйте електробритву для найретельнішого гоління в світі

Із безкомпромісним комфортом для шкіри*

 • Леза з надзвичайно міцними та гострими краями для максимально ретельного гоління

  Точні леза NanoTech зміцнені наночастинками і мають надзвичайно міцні та гострі краї з тривалою продуктивністю. Вони зрізають волосся з найвищою точністю, забезпечуючи надзвичайно ретельні результати на рівні шкіри.

 • Кільця покриті металевими пігментами для чудового ковзання

  Насолоджуйтеся надзвичайно гладким голінням завдяки кільцям Superb SkinComfort. Кільця з металевими пігментами мають антифрикційне покриття для гладенького ковзання.

 • У комплекті зарядний килимок Qi для бездротового заряджання

  Заряджайте бритву чи будь-який інший пристрій, сумісний з Qi, бездротовим способом, просто поклавши його на зарядний килимок Qi, який постачається із бритвою.

 • Підлаштовується 15 разів на секунду для легкого гоління навіть 7-денної бороди

  Легко голіть навіть густу 7-денну бороду. Датчик BeardAdapt перевіряє густоту волосся 15 разів на секунду й автоматично адаптує бритву до волосся.

 • Менша кількість рухів для відмінного комфорту шкіри

  Наша відмінна система комфорту шкіри забезпечує високоефективне гоління навіть довшої (7-денної) бороди. Її нові ширші та кругліші отвори захоплюють більше волосся за один прохід, гарантуючи відчутну різницю: чудовий комфорт шкіри.

 • Обирайте власний спосіб гоління з-поміж трьох режимів

  Виберіть один із 3 режимів гоління, який найбільше Вам підходить: делікатний – для лагідного, але водночас ретельного гоління; звичайний – для ретельного щоденного гоління; швидкий – для швидкого гоління, щоб заощадити час.

 • Повторюють усі контури, захоплюючи навіть складне волосся

  Насолоджуйтеся надзвичайно ретельним та гладким голінням. Різнонаправлені головки ContourDetect повторюють усі контури обличчя, захоплюючи навіть складне волосся.

 • Знімний тример для ідеального підстригання вусів та бакенбардів

  Довершуйте свій вигляд за допомогою безпечного для шкіри точного тримера SmartClick. Він ідеально підходить для догляду за вусами та підстригання бакенбардів.

 • Захищає бритву, аксесуари та зарядний килимок Qi

  Якісний футляр захищає бритву, її аксесуари та бездротовий зарядний килимок Qi.

 • Просто відкрийте бритвену головку і сполосніть її для легкого чищення

  Чистіть бритву легко й ретельно під краном завдяки спеціальному внутрішньому відділенню. Просто відкрийте бритвену головку і сполосніть обидві сторони під краном для ідеального чищення.

 • Комфортне вологе або сухе гоління

  Обирайте зручний для Вас спосіб гоління. Aquatec Wet & Dry забезпечує можливість вологого і сухого гоління. Ви можете обрати швидке й комфортне сухе гоління або вологе гоління з гелем чи пінкою – навіть під душем.

 • Повністю заряджайте бритву за три години за допомогою зарядного килимка Qi

  Використовуйте зарядний килимок Qi для заряджання бритви за три години. Потужна літій-іонна батарея забезпечує потужну роботу бритви рік за роком.

Переглянути всі специфікації
 • Порівняно з іншими провідними марками. Перевірено на 1- та 3-денній бороді.

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити

Підписуйтесь на новини  та отримуйте 10% знижки на продукцію Philips