Philips «Світлові рішення» зміцнює позиції на зростаючих ринках

Январь 10, 2013

Москва, Росія – Компанія Philips оголосила, що 1 січня 2013 року Крістофа Шелла було призначено на посаду президента сектора «Світлові рішення» на зростаючих ринках.

 

Крістоф Шелл очолить Philips «Світлові рішення» на зростаючих ринках, серед яких - АСЕАН та Тихоокеанський регіон, Японія, Корея, Росія та СНД, Близький Схід та Туреччина, Індія, Пакистан та Африка.

 

«Термін «зростаючі ринки» об'єднує країни зі схожою динамікою розвитку, що дозволяє Philips «Світлові рішення» посилити процеси бізнес-синергії та максимально ефективно використовувати ресурси централізованого менеджменту, – розповідає Крістоф Шелл, президент Philips «Світлові рішення» на зростаючих ринках. – Тісна взаємодія з клієнтами, дистриб'юторами, представниками влади та ОЕМ-постачальниками є вирішальним фактором для досягнення успіху. Я планую активно долучатися до роботи місцевих команд та посилювати маркетингову складову бізнесу для підвищення лояльності партнерів на зростаючих ринках, що дозволить збільшити продажі».

 

Ринок світлотехніки зазнає фундаментальних змін, які полягають у збільшенні частки світлодіодного устаткування та інших рішень, які сприяють сталому розвитку. Цей переламний момент дає можливість Philips «Світлові рішення», як глобальному лідеру в галузі освітлення, зайняти всі ніші ринку та запропонувати інтегровані рішення, які включають джерела світла, світильники, системи управління та програмне забезпечення, а також установку і сервісне обслуговування. Комплексний підхід дозволить пришвидшити перехід на світлодіоди та застосування сучасних технологій при освітленні міст, доріг, об'єктів комерційної та житлової нерухомості.

 

Крістоф підпорядковується безпосередньо Еріку Рондола, виконавчому віце-президенту та генеральному директору Philips «Світлові рішення», який також є членом глобальної команди виконавчих директорів Philips «Світлові рішення». Крістоф увійде до складу керівництва регіону АСЕАН.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Ксенія Шустова
Менеджер з корпоративних комунікацій Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ksenia.shustova@philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105,  факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої -  покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, компанія повідомила, що у 2011 році обсяг продажів склав 22,6 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 122 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, в сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.