Телемедицина вдома та за його межами


Нова мобільна система Philips GoSafe для людей похилого віку реагує на надзвичайні ситуації та викликає швидку допомогу

Январь 15, 2013

Лас-Вегас, Невада, США – На Міжнародному шоу споживчої електроніки у Лас-Вегасі, яке відбулося з 8 по 11 січня, компанія Philips представила Philips Lifeline GoSafe - нову мобільну персональну систему реагування на надзвичайні ситуації, яка допомагає літнім людям почувати себе впевнено кожного дня.

 

Система працює таким чином: користувачі постійно, як вдома, так і за його межами, носять на шиї спеціальний кулон з кнопкою. Якщо пацієнтові стає погано, він натискає на кнопку, щоб зв'язатися з центром оперативного реагування. Якщо ж користувач раптово впав і не в змозі подати сигнал про допомогу, функція AutoAlert автоматично реєструє падіння та самостійно надсилає виклик до центру реагування. Завдяки низці локаційних сервісів Philips Lifeline GoSafe точно визначає місце розташування пацієнта, і туди негайно виїжджає бригада швидкої допомоги.

 

 

Фахівці компанії Philips працюють над системами Philips Lifeline вже понад 38 років. Цей досвід дозволив створити GoSafe, яка поєднує функції, що зарекомендували себе у попередніх рішеннях Philips, та розширює можливості персональних систем реагування на надзвичайні ситуації. Тепер самопочуття пацієнтів під постійним наглядом, як вдома, так і за його межами. Доступ користувачів до центру реагування Philips Lifeline забезпечується 24 години на добу, сім днів на тиждень.

 

«Рішення Philips Lifeline створювалося з метою допомогти літнім людям бути самостійними та відчувати впевненість у повсякденному житті, – зазначив Роб Гаудсвард, старший директор з продуктів та сервісних програм для домашнього моніторингу Philips. – Багато хто турбується, коли їхні родичі похилого віку виходять з дому. GoSafe дозволить менше непокоїтися про своїх близьких. За допомогою системи літні люди можуть займатися справами, від яких раніше були вимушені відмовлятися. Вони більше не обмежують себе в пересуванні, оскільки знають, що допомога не змусить себе чекати». 

 

Philips Lifeline дає нове уявлення про персональні системи реагування на надзвичайні ситуації, а значить дозволяє по-новому поглянути на проблему віку. Система GoSafe має низку переваг, зокрема:

 

 
  • Функція реєстрації падіння AutoAlert, яка автоматично фіксує нещасний випадок, а також місце, куди необхідно надіслати допомогу.
  • Двосторонній голосовий стільниковий зв'язок.
  • До семи локаційних сервісів, які допомагають визначити розташування користувача в різних ситуаціях.
  • Зручна водонепроникна кнопка з приємним дизайном – це все, що потрібно пацієнтові, щоб звернутися за допомогою вдома чи за його межами.

 

  • Енергоефективний прилад може працювати без підзарядки до семи днів, а легкий у використанні літніми людьми зарядний пристрій дозволяє заряджати кулон не знімаючи з себе.
  • Мобільна система сумісна з домашнім комунікатором для максимальної продуктивності, впевненості та надійності.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Іван Грибанов
Старший фахівець з корпоративних комунікацій Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59 
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої -  покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, компанія повідомила, що у 2011 році обсяг продажів склав 22,6 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 122 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, в сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.