Всесвітній день боротьби з раком: рання діагностика рятує життя

Февраль 4, 2013

Москва, Росія – У Всесвітній день боротьби з раком компанія Philips, лідер в галузі здоров'я та добробуту, нагадує про вирішальну роль ранньої діагностики у запобіганні та виявленні онкологічних захворювань. Найбільш досконалими та перспективними з точки зору діагностики раку є революційні можливості ядерної медицини (зокрема, позитронно-емісійної томографії – ПЕТ), яка дозволяє виявляти рак на нульовій стадії – в той момент, коли пухлинна тканина ще не змінила свою структуру.

 

За оцінками фахівців протягом останніх 10 років рівень поширення ракових захворювань в Росії зріс на 17,3%, а хвороба стала другою за чисельністю причиною смертності серед населення. Зареєстровано приблизно 2,9 млн. онкохворих, щороку реєструється понад півмільйона нових випадків, причому 43,1% пацієнтів страждають захворюванням III та IV стадії. Ці цифри вказують на те, що показники ранньої діагностики такого серйозного захворювання як рак, в Росії наразі невисокі. Проте сучасні ПЕТ-центри можуть справитися із завданням підвищити ефективність ранньої діагностики.

 

«На сьогодні потребу російського населення у ПЕТ-діагностиці забезпечено лише на 1-5%. У Росії існує лише вісім ПЕТ-центрів та чотири відділення ПЕТ (для порівняння: у США їх декілька сотень). З розрахунку на 1000 осіб у нашій країні проводиться 7 відповідних досліджень, в той час як в США їхня кількість сягає 40», – розповідає Олена Дізендорф, медичний директор компанії Philips «Охорона здоров'я».

 

ПЕТ – новітній метод медичної візуалізації, що використовує принципи радіоізотопної діагностики. Основною сферою його застосування є онкологія: приблизно 80-90% всіх досліджень припадають на онкологію. ПЕТ-сканер дозволяє лікарям отримувати функціональні зображення, які демонструють процеси життєдіяльності органів та тканин організму людини на молекулярному рівні.

 

Останньою розробкою компанії Philips в галузі радіології стали комбіновані ПЕТ/КТ системи Gemini TF. Використання поєднаних даних, отриманих в результаті функціональних досліджень ПЕТ та можливостей анатомічної візуалізації на комп'ютерному томографі, дозволяє не лише виявляти найменші осередки патології, більш точно ставити діагноз, але й планувати променеву терапію та оцінювати ефективність лікування.  

 

 

 У свою чергу комбінована система ПЕТ/МРТ Philips Ingenuity TF – це принципово нове обладнання, яке поєднує можливості молекулярної візуалізації позитронно-емісійної томографії та чудове контрастування м'яких тканин, яке отримують при магнітно-резонанснній томографії; це дозволяє візуалізувати проліферацію уражених клітин в м'яких тканинах. Метод ПЕТ/МРТ має безперечні переваги у діагностиці пухлин шиї, черевної порожнини, тазу, неврологічних пухлин і т.д.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Іван Грибанов
Старший фахівець з корпоративних комунікацій Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59 
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; компанія повідомила, що у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 118 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.