Philips вперше об'єднав рентген та ультразвук в інноваційній технології EchoNavigator для операцій на серці

Март 5, 2013

Андовер, США – Компанія Philips оголосила про отримання дозволу на застосування 510 (к) від Управління США з контролю якості харчових продуктів та лікарських препаратів (FDA) для інноваційної системи візуалізації EchoNavigator, створеної для проведення малоінвазивних операцій на серці. До цього система отримала сертифікацію Євросоюзу; це означає, що тепер компанія Philips зможе впроваджувати EchoNavigator у всьому світі.*

 

Сьогодні в операціях з лікування структурних хвороб серця – сфері інтервенційної кардіології, щорічне зростання якої складає приблизно 40%, – існує тенденція до одночасного використання рентгенівської візуалізації та 3D ехографії. Під час таких процедур ультразвук забезпечує чітке зображення анатомії м'яких тканин серця, а рентгенографія дозволяє отримати максимально чітку візуалізацію серцевих імплантатів.

 

Вперше в галузі система EchoNavigator дозволить використовувати рентгенівське зображення, поєднане з 3D ехографією, в реальному часі для навігації катетерів та точної установки імплантатів, завдяки чому складні маніпуляції стануть більш зручними та ефективними. Технологію було розроблено у співпраці з лікарнями в Європі та США для вирішення низки проблем, з якими зіштовхуються фахівці, одночасно працюючи з ультразвуковими та рентгенівськими зображеннями. В першу чергу це складнощі, пов'язані з точним розпізнаванням структур тканин за допомогою рентгена та ультразвуку. Використання зображень обох систем та їх інтерпретація, особливо під час операції, можуть бути складними. Більше того, комунікація між кардіохірургом, що керує катетером з імплантатом, та фахівцем з 3D ехографії створює додаткові труднощі.

 

Система EchoNavigator дозволить клініцистам проводити процедури більш ефективно, завдяки інтелектуальному поєднанню результату візуалізації рентгенівського обладнання та 3D ехокардіографа в одному інтерактивному та інтуїтивно зрозумілому зображенні. Він суттєво полегшить роботу багатопрофільної бригади лікарів, що проводять операції. Таким чином, EchoNavigator допоможе заощадити цінний час та покращити якість лікування.

 

«Як лідер на ринку інтервенційної кардіології, завдяки співпраці з нашими партнерами, ми вперше запропонували такі інноваційні рішення, як 3D Trans Esophageal Echo та HeartNavigator, – заявив Джин Сараньєзе, генеральний директор відділу систем візуалізації Philips «Охорона здоров'я». – «EchoNavigator є ще одним доказом того, що ми прагнемо вдосконалювати систему надання медичної допомоги завдяки впровадженню рішень, які дозволяють проводити найуспішніші в класі малоінвазивні операції».

 

Завдяки тому, що штучні імплантати серця стають більш доступними, все більшу кількість структурних кардіозахворювань, як аномалії мітрального клапана, аномалії вушка лівого передсердя, дефект міжшлуночкової перегородки та навколоклапанна регургітація, будуть лікувати за допомогою малоінвазивних операцій. Провідні технології візуалізації є запорукою успіху таких операцій. Вони дозволяють наочно побачити введення інтервенційних інструментів та імплантатів.

 

Вже сьогодні компанія Philips пропонує комплексну лінійку, в якій - інновації гібридної операційної, нові рішення візуалізації, а також провідні інтервенційні інструменти для синхронізованої роботи. EchoNavigator поєднує провідні розробки Philips в галузі інтервенційної радіології та тривимірної ультразвукової візуалізації, а також інновації в сфері клінічних інформаційних рішень.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Іван Грибанов
Старший фахівець з корпоративних комунікацій Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59 
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) - це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої -  покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; компанія повідомила, що у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 118 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter.