Нові рішення Philips зроблять медичну візуалізацію доступною для більшої кількості пацієнтів


Робота рентгенологічних відділень у всьому світі зміниться завдяки інноваціям, що відповідають економічним та клінічним потребам.

Март 7, 2013

Відень, Австрія – Компанія Philips в межах Європейського конгресу радіологів 2013, який відбудеться у Відні з 7 по 11 березня, представляє три нові системи візуалізації – магнітно-резонансний томограф Multiva 1.5 Тл, рентгенографічну систему DuraDiagnost та комп'ютерний томограф Ingenuity Flex. Вони покликані збільшити пропускну спроможність відділень променевої діагностики та суттєво розширити спектр медичних досліджень.

 

Старіння населення та поширення хронічних захворювань спричиняють серйозний тиск на систему охорони здоров'я у всьому світі.  За таких умов променева діагностика стає все більш затребуваним методом обстеження, саме тому значна частина навантаження припадає на рентгенологічні відділення. Компанія Philips пропонує унікальні, створені спільно з медичними спеціалістами  рішення, які вже довели свої клінічні та економічні переваги.

 

 

На Європейському конгресі радіологів Philips представить МРТ-систему Multiva 1.5 Тл, яка поєднує високу продуктивність та ширші можливості, порівняно із стандартними томографами. Нова система розроблена завдяки досвіду Philips у створенні платформ Ingenia та Achieva, які довели свою ефективність. Функції та властивості Philips Multiva дозволяють скоротити час налаштування на 40%, а час самої візуалізації – у 16 разів.

 

   

«Multiva – найкращий за співвідношенням ціна-якість на ринку на сьогодні. За розумну вартість можна отримати максимальну якість візуалізації та широкий функціонал: від проведення рутинних процедур до наукових досліджень», – заявив доктор Крістоф Вальтер, співвласник рентгенологічного центру Trier в Німеччині. – «Розробники скоротили час підготовки системи до наступного обстеження, що дозволяє нам приймати до 20 пацієнтів у день. Крім того, ми можемо проводити найскладніші обстеження на високому рівні, отримуючи відмінні зображення найменших ушкоджень».

 

Також на конгресі у Відні буде представлена рентгенографічна система DuraDiagnost. 20-річний досвід компанії Philips в галузі цифрової рентгенографії слугував підґрунтям для її створення. Нова технологія дозволяє автоматично підібрати необхідні налаштування для кожного типу обстеження. Зображення, отримані на DuraDiagnost за лічені секунди, легко зберігаються та пересилаються між фахівцями клініки. Ця економічно ефективна система доступна в трьох конфігураціях, що відповідають потребам кожного конкретного медичного центру. 

 

 

 

 Крім того, Philips продемонструє комп'ютерний томограф Ingenuity Flex. Цей 16-зрізовий КТ-сканер – новинка в лінійці Ingenuity, яка забезпечує надійну якість, швидке отримання та реконструкцію зображень. Ingenuity Flex оптимальний для рутинних та кардіологічних досліджень, пришвидшує та удосконалює робочий процес. Він також має функцію iDose, що дозволяє суттєво скоротити дозове навантаження, та індивідуальний контроль рівня рентгенівського випромінювання для кожного пацієнта.

 

Детальну інформацію про новинки Philips, представлені на Європейському конгресі радіологів, Ви можете знайти на сайті www.philips.com/ecr.

 

 

 

* Доступність систем на різних ринках залежить від моделі. Будь ласка, зверніться до Philips за додатковою інформацією.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Іван Грибанов
Старший фахівець з корпоративних комунікацій Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої -  покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; компанія повідомила, що у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 118 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter.