Агентство з охорони навколишнього середовища США оголосило Philips Партнером року ENERGY STAR


Компанію Philips, світового лідера в галузі освітлення, було відзначено за роботу в сфері енергоефективності та видатний внесок у захист навколишнього середовища: її 88 нових світлодіодних рішень отри

Март 15, 2013

Сомерсет, Нью-Джерсі – Щороку Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) обирає організації, які зробили вагомий внесок у захист навколишнього середовища завдяки максимально ефективному використанню енергії. У цьому році компанія Philips «Світлові рішення» отримала найвище визнання, ставши Партнером року. Philips, світовий лідер в енергоефективному освітленні, випустив в 2012 році 269 продуктів, які отримали маркування ENERGY STAR, що на 84% більше, ніж у попередньому році. 88 продуктів з цього списку – це світлодіодні світлові рішення, зокрема - перший у світі світлодіодний еквівалент 75-ватної лампи розжарювання.

 

Philips було відзначено за освітню діяльність в підтримку стандарту ENERGY STAR серед споживачів та партнерів, включно з тренінгом для 1200 дистриб'юторів та 650 співробітників у США. Разом з Агентством з охорони навколишнього середовища Philips запустила декілька кампаній, які демонструють роздрібним та оптовим покупцям позитивний вплив на навколишнє середовище та відчутну перевагу продуктів, які отримали маркування ENERGY STAR.

 

«Як партнер року ENERGY STAR, компанія Philips не лише прагне надати якісний продукт споживачеві та сприяти зниженню його витрат на електроенергію, але й приділяє особливу увагу навчанню», – говорить Енн Бейлі, керівник відділу продуктів стандарту ENERGY STAR в Агентстві з охорони навколишнього середовища США. – «Як партнер таких компаній, як NSTAR, National Grid та Western Massachusetts Electric Company, Philips забезпечила 65 000 студентів з більш ніж 40 університетів світлодіодними лампами – еквівалентами 60-ватних ламп розжарювання. Сумарна економія електроенергії склала понад 59 мільйонів кіловат на годину, завдяки чому вдалося уникнути викиду 40 000 тонн CO2 в атмосферу. Привернувши увагу до цієї проблеми в соціальних мережах, Philips змогла досягти значущих результатів».

 

Нагорода ENERGY STAR відзначає досягнення з енергоефективності та захисту навколишнього середовища в таких галузях, як енергетика, будівництво житла, виробництво, роздрібна торгівля і т.д. Кожен лауреат премії ENERGY STAR обирається зі списку з понад 20 000 партнерів номінації. Їхні успіхи демонструють, що підвищення енергоефективності – один з найшвидших та ефективних способів запобігти забрудненню навколишнього середовища, заощадити кошти та створити нові робочі місця.

 

«Philips постачає на ринок продукти, які по-справжньому змінюють життя людей завдяки значущим інноваціям. Ми віримо, що світлодіодні рішення не лише змінюють уявлення про можливе, як наприклад, освітлення хмарочоса Емпайр Стейт Білдінг та бездротова система Philips Hue, але і позитивно впливають на навколишнє середовище», – розповідає Бруно Біасіотта (Bruno Biasiotta), генеральний директор і голова Philips «Світлові рішення» в Америці. – «Програма ENERGY STAR є ще одним підтвердженням для споживачів того, що наші світлодіодні рішення перевершують традиційні технології, забезпечуючи економію енергії до 85% та термін служби до 25 разів довше, і при цьому не поступається якістю світла. Наші LED технології готують споживачів до майбутнього, надаючи їм контроль над освітленням, більшу енергоефективність та можливість інтеграції з іншими системами, що дозволяє суттєво скоротити енергоспоживання та оберігати навколишнє середовище».

 

Більш детальна інформація про продукцію Philips, марковану ENERGY STAR, та програми доступна за посиланням. Інформація про ENERGY STAR доступна за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтесь до представників Philips:

Ксенія Шустова
Менеджер з корпоративних комунікацій Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ksenia.shustova@philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; компанія повідомила, що у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 118 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.

Про програму Energy Star

У 1992 році Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) оголосило про впровадження програми добровільного маркування продукції Energy Star. Маркування за програмою Energy Star пропонує компаніям та споживачам енергозберігаючі товари і послуги, які сприяють заощадженню енергії, економії коштів і збереженню навколишнього середовища для майбутніх поколінь. У програмі беруть участь приблизно 20 000 організацій, що займаються питаннями підвищення енергоефективності продуктів, домогосподарств і будівель. Додаткова інформація про програму Energy Star доступна на сайті www.energystar.gov.