Королева Нідерландів відкриє музей Philips в голландському Ейндховені

Июнь 10, 2013

Ейндховен, Нідерланди – У п'ятницю, 5 квітня, королева Нідерландів Беатрікс урочисто відкриє музей компанії Philips. Наступного дня музей в центрі Ейндховена відчинить свої двері всім охочим.

 

«Ми пишаємося, що Її Величність візьме участь в урочистій церемонії відкриття нашого музею. Вже понад 120 років Philips створює значущі інновації. Тепер у відвідувачів музею є можливість дізнатися про історію винаходів компанії та побачити унікальні експонати, які свого часу змінили світ. Крім того, експозиція дозволить зазирнути в майбутнє та познайомитися з останніми розробками Philips, які вже найближчим часом слугуватимуть здоров'ю та добробуту людей у всьому світі», – говорить Ханс де Йонг, голова Philips в країнах Бенілюксу.

 

Місто Ейндховен є батьківщиною Philips – тут знаходиться безліч будівель, які так чи інакше пов'язані з компанією, зокрема офіси, школи, фабрики, а також спортивні споруди, лікарні та місця для проведення дозвілля. Новий музей створювався не лише для того, щоб віддати шану історії та винаходам батьків-засновників компанії, але й для того, щоб надихати майбутні покоління на відкриття.

 

Музей розташований в історичному центрі міста, де у 1891 році Жерар Філіпс випустив свою першу лампу розжарювання. Після модернізації стара фабрика перетворилася в ідеальний майданчик для демонстрації багатої спадщини Philips. Музей дає можливість відчути дух підприємництва та інновацій, який панує в компанії з дня її заснування. Експозиція відображає еволюцію Philips від невеликого сімейного підприємства до одного з найвпливовіших гравців на світовому ринку, а також демонструє останні досягнення компанії.

 

Після церемонії відкриття музею королева Беатрікс відвідає дослідницький центр Philips Research, розташований у всесвітньо відомому кампусі високих технологій (High Tech Campus) в Ейндховені.

 

Щоб дізнатися більше про музей Philips, відвідайте сайт www.philips-museum.com

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Юлія Петренко
Спеціаліст з корпоративних комунікацій компанії Philips у Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: yulia.petrenko @ philips.com

 

Назім Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips у Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; компанія повідомила, що у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 118 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх та портативних систем розваг, а також приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.