Томографи Philips на військовій службі


Philips став партнером Marshall Land Systems з постачання комп’ютерних томографів збройним силам Великобританії та Норвегії

Май 6, 2013

Лондон, Великобританія – За результатами співпраці Philips і Marshall Land Systems було створено контейнерний комп’ютерний томограф (КТ), який швидко розгортається і призначений для обстеження всього тіла в польових умовах. Marshall Land Systems є підрозділом найбільшого британського незалежного виробника в галузі аерокосмічної та оборонної промисловості.

 

Мобільний КТ, що швидко розгортається, - це томограф Philips Brilliance CT 64, який інтегровано у спеціальний контейнер, що забезпечує максимальний захист пацієнтів, лікарів і тих, хто знаходиться поруч. Компанія Marshall Land Systems обрала комп’ютерні томографи Philips завдяки їхній надійності, швидкості та простоті використання - характеристикам, які необхідні для порятунку життів у військових умовах. Контейнерні КТ розроблено для використання як на важкодоступній місцевості, так і в складних кліматичних умовах, і їх вже активно застосовують.

 

Контейнерні КТ можна транспортувати морем, залізницею або у кузові вантажівки. Надійний томограф Philips захищений від ударів і вібрацій запатентованою системою, розробленою інженерами компанії Marshall Land Systems. Для розгортання системи з моменту доставки до першого обстеження потрібні лише два фахівці та приблизно дві години.

 

Marshall Land Systems у квітні цього року нагороджено королівською премією «Найкраще підприємство 2013» у номінації «Інновації» за створення КТ, що розгортається, у партнерстві з Philips «Охорона здоров’я» у Великобританії.

 

Рей Каттинг, керуючий директор Land Systems прокоментував: «Ця нагорода стала результатом тісної співпраці з Philips та використання унікального досвіду Marshall у створенні складних систем, що розгортається, для вирішення завдань, які раніше вважалися нездійсненними».

 

При розробці комп’ютерного томографу Philips було використано інноваційну технологію Essence, унікальне поєднання рентгенівської трубки, детектора та системи реконструкції, що покращує якість зображення.

 

Майк Хайден, комерційний директор сектору систем візуалізації Philips «Охорона здоров’я» у Великобританії додав: «Ми пишаємося нашою спільною розробкою з підприємством Marshall. Контейнерний томограф навіть у мобільних операційних надає лікарям життєво важливі діагностичні можливості, які зазвичай доступні лише в стаціонарних умовах. Ця нагорода додає нам натхнення, а співпраця зі збройними силами Великобританії та Норвегії лише підтверджує надійність комп’ютерних томографів Philips».

За детальнішою інформацією звертайтеся до представника Philips:

Іван Грибанов


Старший спеціаліст з корпоративних комунікацій Philips в Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

 

Назім Турдумамбетов


Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії і СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips Electronics

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.

Про компанію Marshall Aerospace and Defence Group

Land Systems є частиною підприємства Marshall Aerospace and Defence Group, одного з найбільших приватних незалежних аерокосмічних та оборонних підприємств, яке займається розробкою інновацій, високоякісних інженерних систем та рішень з підтримки у повітрі, на суші та на морі.
Marshall Aerospace and Defence Group спеціалізується на переобладнанні та модернізації військових, цивільних і службових повітряних суден; а також здійснює проектування оборонних засобів пересування та виробництво захищених контейнерів.
Серед можливостей підприємства - проектування, виготовлення та проведення випробувань, а також надання персоналу, навчання та консультування, забезпечуючи технічне обслуговування, збір, виробництво та технічну підтримку.
Marshall Aerospace and Defence Group є частиною групи компаній Marshall, у якій працюють понад 4500 осіб, з оборотом понад 1,2 млрд фунтів стерлінгів.
Детальнішу інформацію можна знайти на сайті www.marshalladg.com.