«Зелені» рішення – новий тренд у світовій медицині


Компанія Philips приєдналася до організації Practice Greenhealth в рамках своєї довгострокової стратегії зі сталого розвитку

Май 16, 2013

Ендовер, штат Массачусетс, США - Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) оголосив про своє приєднання до Practice Greenhealth, провідної некомерційної організації США, що об’єднує учасників системи охорони здоров’я, які підтримують принципи сталого розвитку у своїй діяльності.

 

Компанія Philips отримає можливість брати участь в ініціативах Practice Greenheath та сприяти впровадженню найкращих прикладів роботи у напрямку сталого розвитку. До таких ініціатив, наприклад, належать програми «Greening the OR™» та «Greening the Supply Chain™», спрямовані на зменшення згубного впливу медичних установ на навколишнє середовище, популяризацію використання екологічно чистих продуктів та водночас підвищення ефективності роботи з метою покращення здоров’я пацієнтів, персоналу та якості життя спільноти в цілому.

 

 «Як учасники Practice Greenhealth, ми сподіваємося налагодити більш активний діалог з представниками системи охорони здоров’я та разом вирішити завдання зі збереження навколишнього середовища, - зазначив Люк Ленартс, старший директор з питань сталого розвитку Philips «Охорона здоров’я». - Робота в цьому напрямку, на наш погляд, дуже важлива у тривалому процесі створення системи охорони здоров’я. Крім того, це відповідає прагненню Philips покращувати здоров’я та життя людей за допомогою своєчасного впровадження значущих інновацій».

 

Сповідуючи принципи сталого розвитку, компанія Philips пропонує широкий спектр рішень, продуктів та послуг, які допоможуть лікарням та іншим установам дбати про довкілля. Портфоліо «зелених» продуктів Philips сприяє зменшенню витрат енергоспоживання та викиду вуглекислого газу в атмосферу, та містить різні рішення - від світлових рішень до систем магнітно-резонансної томографії, які посідають провідні позиції за показниками енергоефективності.

 

 Крім того, ініціативи Philips в галузі сталого розвитку було не раз відзначено низкою нагород. Зокрема, у 2013 році компанія увійшла до топ-10 рейтингу Global 100 аналітичного журналу Corporate Knights серед найбільш відповідальних у цій сфері корпорацій. У 2013 році Philips другий рік поспіль було визнано «лідером суперсектора» за версією Індексу сталого розвитку Dow Jones.

 

«Ми розраховуємо на співпрацю з лікарнями та іншими медичними установами у питанні турботи про довкілля. Зокрема, ми пропонуємо їм рішення, які скорочують витрати за рахунок зниження енергоспоживання, освітлення та медичного обладнання і створюють сприятливі умови для одужання пацієнтів», - додав Ленартс.

 

 

Для отримання додаткової інформації про корпоративну спрямованість на сталий розвиток компанії Philips, відвідайте:
https://www.usa.philips.com/about/sustainability/index.page

За детальнішою інформацією звертайтеся до представника Philips:

Іван Грибанов


Старший спеціаліст з корпоративних комунікацій Philips в Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

 

Назім Турдумамбетов


Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter
.