Philips підтверджує своє лідерство у технологіях зниження променевого навантаження


Дослідження довели, що за допомогою ангіографічної системи AlluraClarity під час операцій на серці кардіохірурги можуть знизити рівень випромінювання у 2 рази, не жертвуючи якістю зображень.

Июнь 4, 2013

Париж, Франція – Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) разом з Медичним центром університету Редбоунд у Неймегені  (Голландія) та Кардіологічним центром Майн-Таунуса (Німеччина) оголосила результати нового клінічного дослідження, яке демонструє, що за допомогою нещодавно розробленого ангіографа AlluraClarity з технологією ClarityIQ лікарі вперше змогли знизити дозу рентгенівського випромінювання на 50%, при цьому зберігши хорошу якість візуалізації, яка необхідна для проведення малоінвазивних кардіологічних операцій. 

Дослідження,підготовлене Кардіологічним центром Майн- Таунуса у Бад-Зодені та проведене Медичним центром університету Редбоунд у Неймегені у вересні-листопаді 2012 року, передбачало порівняння результатів двох коронарографій, виконаних для кожного пацієнта (всього 39 пацієнтів, індекс маси тіла яких складав від 20 до 37 пунктів).
Перша коронарографія проводилася за допомогою стандартної рентгенологічної технології, а друга –

 

інноваційної ClarityIQ, яка використовується в ангіографічній системі  Philips AlluraClarity, з 50% зниженням дози. Після цього шість незалежних інтервенційних хірургів з Італії, Франції, Німеччини, Нідерландів та Швеції порівняли якість отриманих зображень, і вона виявилась однаковою.

 

«Зараз в медицині простежується чітка тенденція відмови від відкритих операцій на користь мінімального інвазивного втручання, яке проводиться зазвичай з використанням катетерів та візуалізації у режимі реального часу. Наше рішення – новий крок в цьому процесі, оскільки воно дає змогу суттєво знизити променеве навантаження, не жертвуючи при цьому якістю зображення. Це підтверджує провідні позиції Philips у вдосконаленні надання медичної допомоги», - зазначив Рональд Табаксблат, генеральний менеджер департаменту інтервенційної рентгенології Philips «Охорона здоров’я».

 

«Ми вже ретельно вивчили та протестували цю технологію в нашому кардіологічному центрі. Вона дає змогу здійснювати більшу частину діагностичної ангіографії зі зниженням дози на 50%, тобто до менш ніж 1 мілізіверта, без втрати якості візуалізації», - заявив професор, доктор медичних наук Н. Райфарт, співавтор дослідження та голова Кардіологічного центру Майн-Таунуса, приватної клініки в Бад-Зодені.

 

У Росії першим лікувальним закладом, що встановив систему Philips AlluraClarity, стала Багатопрофільна клініка «Центр ендохірургії та літотрипсії». Її директор Д. П. Дундуа зазначив: «Сучасну діагностику та лікування неможливо уявити без активного використання методів, що базуються на іонізуючому випромінюванні. Проте накопичуючись в організмі людини, променеве навантаження може бути серйозною загрозою для здоров’я. Тому вкрай важливо стежити, яку сумарну дозу отримує пацієнт під час багаторазових обстежень. У свою чергу, AlluraClarity уможливлює суттєве зниження дози випромінювання, зберігаючи високу якість зображень. Ця обставина сприятливо впливає і на здоров’я лікарів-кардіологів, які щоденно підпадають під вплив рентгенівського випромінювання».

 

Численні роботи вчених стали важливим для Philips доказом того, що складні інтервенційні процедури можна проводити зі значним зниженням променевого навантаження. У 2012 році компанія Philips спільно з лікарнею Св. Антонія в Нідерландах, добре відомим експертним центром у напрямку серцево-судинної хірургії, здійснила прорив, використовуючи цю технологію в ендоваскулярних операціях. Дослідження в напрямку нейрорадіології, проведені в Каролінському університетському госпіталі  (Швеція), показали, що за допомогою системи AlluraClarity можна досягнути зниження навантаження на 73%.

 

На сьогодні від початку комерційного запуску рішення в середині 2012 року продано понад 200 ангіографічних систем AlluraClarity в Азії, Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці.

 

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.philips.com/AlluraClarity.

За детальнішою інформацією звертайтесь до представника Philips:

Іван Грибанов
Старший спеціаліст з корпоративних комунікацій Philips в Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

Назим Турдумамбетов
Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter

.