Нова ультразвукова система Philips дозволяє побачити обличчя майбутньої дитини

Май 28, 2013

Новий Орлеан, США – Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) представив у США новинку – ультразвукову систему ClearVue 650. Ця легка та доступна з економічної точки зору система має широку сферу застосування - від урології, акушерства та гінекології до досліджень молочних залоз, серцево-судинної та кістково-м’язової систем, а також абдомінальної і загальної візуалізації.

 

Нове рішення Philips обладнано найсучаснішими інструментами та функціями. В системі ClearVue 650 окрім 3D технології реалізована можливість чотиривимірної візуалізації (4D), яка покращує якість клінічних досліджень та підвищує точність діагностики. Якщо 3D надає об’єм зображенню, то 4D дає змогу фіксувати плід у русі та виявляти рідкісні чи комплексні порушення серцевої діяльності дитини на ранніх стадіях.

 

Крім того, ClearVue 650 маю унікальну технологію Auto Face Reveal, яка чітко визначає та показує обличчя плоду навіть крізь тканини, що його покривають. Опубліковане дослідження доводить, що таке обстеження може посилити психологічний зв’язок батьків з майбутньою дитиною.

 

 

Система також створює точні знімки, які легко читаються та допомагають визначати термін вагітності, дату зачаття, отримати візуальне підтвердження вагітності та навіть розпізнавати рух плоду на два тижні раніше, ніж зазвичай. Поєднання тканинного та імпульсно-хвильового доплера Tissue Doppler Imaging (TDI) дає змогу оперативно проводити картирування тканин серця для аналізу серцевої діяльності та руху стінок.

 

«Philips ClearVue 650  – черговий доказ того, що компанія Philips прагне розвивати інновації та допомагати лікарям своєчасно ставити правильний діагноз та надавати якісне лікування. Наша система завдяки високому рівню візуалізації та простому керуванню буде корисною клініцистам різноманітної спеціалізації, зокрема, акушерам, гінекологам та кардіологам», – заявив Конрад Смітс, генеральний менеджер підрозділу ультразвукової візуалізації Philips «Охорона здоров’я».

 

 Окрім того, важливою перевагою для лікарів є автоматизація та вдосконалення робочого процесу. Завдяки інноваційним рішенням зменшується тривалість діагностики, збільшується продуктивність, а ймовірність помилок  при уведенні інформації – знижується. Це стає можливим завдяки функції швидкого запуску режиму вимірювань плоду (OB Quick Launch) та програмному інструменту AFI, які позбавляють спеціаліста необхідності багаторазового натискування клавіш під час виконання найбільш частих вимірювань та спрощують навігацію. Зменшуючи обсяг роботи з клавіатурою, протоколи SmartExam підвищують продуктивність, а новий сканер штрих-кодів прискорює уведення даних, знижуючи відсоток неточностей. ClearVue 650 простий в експлуатації, надійний та енергоефективний, а його модульна конструкція та легкий візок роблять апарат більш компактним та мобільним.

 

Нова ультразвукова система доповнює ряд моделей ClearVue 350 і 550. Всі продукти оснащені запатентованою технологією Active Array, яка підвищує маневреність та дозволяє отримувати відмінну якість візуалізації.

За детальнішою інформацією звертайтесь до представника Philips:

Іван Грибанов


Старший спеціаліст з корпоративних комунікацій Philips в Росії
Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

 

Назим Турдумамбетов


Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД
Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59
E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров’я та добробуту» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров’я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в галузі енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ru/newscenter..