Нові ручні відпарювачі для одягу Philips Steam&Go: надійні помічники у світі мінливої моди

Август 9, 2013

 

Нові компактні ручні  відпарювачі Philips Steam&Go (GC320/25 та GC310/35) – незамінні помічники з догляду за делікатними тканинами.

 

Вони також відмінно впораються з речами з вишивкою, бісером, стразами, паєтками та іншою об’ємною фурнітурою, яку складно обробити звичайною праскою.

 

Відпарювачі стануть справжнім порятунком для тих, хто завжди поспішає та цінує кожну хвилину: за їх допомоги можна швидко привести одяг до ладу і виглядати чудово увесь день.

  • Philips Steam&Go швидко нагрівається та дозволяє приступити до роботи за 45 секунд після увімкнення приладу.
  • Тепер не знадобиться прасувальна дошка – відпарювачі працюють у вертикальному положенні.
  • Ергономічний дизайн відпарювачів забезпечує максимальну зручність у використані.
  • З резервуаром води об’ємом 60 мл можна швидко випрасувати одну або дві речі прямо перед виходом на вулицю.
 

  • Постійна подача пари гарантує відмінний результат.
  • Завдяки компактним розмірам відпарювачі зручно брати з собою у подорож.
  • В комплекті до моделі GC320/25 йде спеціальна сумочка-чохол та щітка-насадка для обробки більш щільних тканин, як, наприклад, пальто або піджак.
 

 

Відтепер звертатись до хімчистки можна набагато рідше, адже за допомоги ручних відпарювачів відпрасувати навіть найвишуканіші наряди або освіжити одяг, що знаходився довгий час у шафі, не складе жодних труднощів.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.