Молодіжна бритва Philips Click & Style 3-в-1: позбався зайвого волосся на обличчі та тілі

Август 13, 2013

У боротьбі за привабливих прихильниць сучасним молодим чоловікам допоможе нова універсальна бритва 3-в-1 Philips Click & Style YS534 з різноманітними насадками.

 

 Модель Philips Click & Style YS534 розроблено спеціально для молодих людей, з урахуванням особливостей їх шкіри. Прилад доповнено насадками: окрім бритвеної голівки в комплекті є тример для тіла та стайлер для бороди. Це дозволяє створювати різні образи: досконало виголене обличчя так і притягує поцілунки, акуратна щетина відповідає актуальним трендам, доглянуте тіло допоможе продемонструвати

розвинену мускулатуру. Бритва максимально зручна у використанні - насадки можна змінювати одним кліком! 

 

Завдяки всього двом бритвеним голівкам Comfort Cut процес гоління став зручнішим та економнішим. Вони можуть обробляти навіть важкодоступні місця (наприклад, вилиці чи складку під носом), а їх довговічність знижує вартість користування бритвою.

 

Прорізи зігнутої форми та спеціальне полірування голівок забезпечують гладке гоління без подразнення навіть для молодої і чутливої шкіри. Philips Click & Style YS534 можна використовувати з піною або гелем для ще більш комфортного гоління. Шкіра залишиться бездоганно гладкою і доглянутою!

 

Насадка-тример - абсолютна новинка в догляді за волоссям на тілі. Заокруглені зубці й сітчаста бритва дозволяють безпечно та ефективно голити волосся навіть на чутливих ділянках шкіри без травм та порізів.

 

Стайлер для бороди дозволяє експериментувати з новими образами щодня: слід лише обрати один з 5 варіантів довжини - від 1 мм для створення ідеальної триденної щетини до 5 мм для моделювання короткої бороди.

 

Бритва працює від акумулятора 40 хвилин та є абсолютно водотривкою, що дозволяє використовувати її в душі.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.