Philips AVENT представляє електронний молоковідсмоктувач серії Natural

Август 16, 2013

 

Для полегшення та підвищення комфорту зрідження грудного молока, Philips AVENT розробив електронний молоковідсмоктувач серії Natural.

 

Продукт було створено на основі вивчення фізіології лактації та, що не менш важливо, відгуків годуючих мам. Саме тому електронний молоковідсмоктувач серії Natural має унікальну конструкцію: вкорочений дизайн корпусу дозволяє жінці прийняти комфортну позу під час процесу, не нахиляючись вперед. Клінічно доведено, що, чим розслабленіше почувається мама, тим більше молока вона може зцідити, оскільки комфорт сприяє легшому виділенню молока.

 

Спираючись на результати досліджень1, які підтвердили, що смоктання грудей немовлям - це комбінація циклічного хвилеподібного натискання на сосок і вакууму, що створюється в роті малюка під час годування, електронний молоковідсмоктувач Philips AVENT серії Natural максимально точно імітує даний природний процес. Це досягається за рахунок масажу навколососкової області, яку відтворює «пелюстковий» масажер з бархатистою текстурою, теплою на дотик, немов шкіра малюка, та делікатного вакууму, створюваного пристроєм.

 

Від самого початку зціджування молоковідсмоктувач працює в режимі стимуляції виділення молока, імітуючи часті поверхневі смоктальні рухи дитини. Далі, коли молоко почне надходити, мама може обрати один з трьох режимів сили зціджування, найбільш комфортного для неї.

 

За необхідності електронний молоковідсмоктувач Philips AVENT серії Natural зручно брати з собою - прилад працює як від батарейок, так і від мережі, має легку витончену базу та гнучкий коннектор, що намотується на неї. У комплект з молоковідсмоктувачем додається фізіологічна соска серії Natural, за допомогою якої мамі буде простіше2  поєднувати годування груддю та з пляшечки.

 


1 «Аналіз ультразвукових відеозображень для розуміння грудного вигодовування новонароджених», доктор Майк Вулрідж, Школа охорони здоров’я, Університет Лідсу, м. Лідс, Великобританія (18 Міжнародна Конференція IEEE з обробки зображень 2011)

2 У порівнянні з соскою серії Classic

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com 
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про Philips AVENT

Philips AVENT вже протягом 25 років розробляє і виготовляє продукцію, натхненну самою природою, з врахуванням результатів багаторічних досліджень фізіології грудного вигодовування та смоктання дитини. Вона ретельно досліджується і проходить клінічні випробування в авторитетних інститутах, таких як Інститут дитячого здоров'я (Лондон) і ФДБУ «Центр здоров'я дітей» РАМН (Москва).

 

Сьогодні бренд Philips AVENT, створений після поглинання Philips компанії AVENT в 2006р., пропонує інноваційні молоковідсмоктувачі та пляшечки, аксесуари для грудей, пустушки, а також дитячий посуд, косметику і електроніку: підігрівачі для дитячого харчування, стерилізатори, радіо- і відеоняні. При цьому продукція Philips AVENT володіє не тільки високою якістю і безпекою - аксесуари для годування сумісні один з одним, що дозволяє їй "рости" разом з малюком, поступово пристосовуючись до його нових потреб.

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.