М’ясорубка Philips Avance Collection HR2733: висока продуктивність та очищення за секунди

Август 22, 2013

 

Philips представляє високопродуктивну м'ясорубку Avance Collection HR2733, з якою приготування м'ясних страв стане простіше і приємніше, а очищення техніки - легше та швидше.

 

Потужна та функціональна м'ясорубка - незамінний атрибут в кухонному арсеналі всіх гурманів. Ситні, здорові та поживні страви з м'яса урізноманітнюють щоденне меню домашньої кухні.

 

М'ясорубку Philips Avance Collection HR2733 оснащено мотором потужністю 2000 Вт. М'ясо подається автоматично завдяки унікальній конструкції приладу, а безпрецедентна продуктивність гарантує переробку до 4,5 кілограмів м'яса за одну хвилину! 

 

Решітка для фаршу, діаметром 65 мм, виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує її довговічність та запобігає окисленню. Модель має в наборі 3 решітки з діаметром отворів 3, 5 та 8 мм.

 

Довговічність приладу і якісна переробка продукту забезпечується за рахунок ножів з нержавіючої сталі, які встановлено всередині гвинта подачі м'яса, тому леза довше залишаються гострими.

 

 

Окрім насадок для приготування фаршу, в комплектації м'ясорубки також є спеціальні аксесуари для набивання ковбас та сосисок діаметром 12 і 22 мм. Ідеально для приготування домашніх кебабів та ковбасок!

 

У наборі м'ясорубки Philips Avance Collection HR2733 є також насадки для шинкування та нарізки овочів для приготування ідеальних салатів.

 

М'ясорубка Philips Avance Collection HR2733 сконструйована у відповідності з сучасними розробками: крім стандартного металевого сполучного елемента, прилад має в комплекті додатковий металевий елемент, який допоможе впоратися навіть з найжорсткішими інгредієнтами (наприклад, із замороженим м'ясом) без ризику пошкодження. Крім того, функція блокування мотору дозволяє подовжити термін служби м'ясорубки, запобігаючи виникненню випадкових поломок.

 

Кухонний прилад оснащено усіма необхідними для сучасної господині аксесуарами. У комплекті є зручний металевий завантажувальний лоток та спеціальна захисна кришка, яку можна використовувати як додаткову ємність для фаршу або для забезпечення компактного зберігання всіх насадок.

 

Завдяки спеціальному тристоронньому аксесуару очистити м'ясорубку дуже легко: варто просто надіти решітку на аксесуар, що чистить, і промити її під водою.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.