Кавові машини Saeco Minuto: компактний розмір, елегантний дизайн та зручність використання

Сентябрь 9, 2013

 

За допомогою нових кавових машин Saeco Minuto від Philips мистецтво створення ідеального напою доступне відтепер кожному.

 

Компанія Philips представляє кавові машини Saeco Minuto (моделі HD8762, HD8763) для людей, які розуміються на справжній каві. Прихильники бадьорого напою, оцінять поєднання елегантного дизайну, технологічної конструкції та компактного розміру - ширина машини складає всього 21 см. Saeco Minuto від Philips дозволяють приготувати каву на свій смак за допомогою індивідуальних налаштувань :

 

  • 5 ступенів помелу (залежно від типу зерен, які використовуються);
  • температура;
  • об’єм;
  • міцність кави.

 

Прилад «запам'ятає» вибрані налаштування, щоб надалі можна було приготувати улюблений напій одним дотиком.

 

   

Завдяки особливій технології, бойлер у кавових машинах Saeco Minuto HD8762 і HD8763 нагрівається дуже швидко, що дозволяє приготувати  декілька чашок кави водночас.

 

У комплект моделі HD8763 входить молочний графін One Touch: два відділи для збивання гарантують отримання щільної, «правильної» піни без бризків. Завдяки технології Easy Refill, для того щоб долити молоко,

графін можна не виймати. Тепер посмакувати улюбене капучіно або латте макіато надзвичайно легко!

 

В усіх кавових машинах Saeco, в тому числі в моделях HD8763 та HD8762, встановлено керамічні жорна, вони гарантуватимуть ідеальну якість помелу, довгий термін служби та тиху роботу.

 

Заварювальний механізм в кавових машинах Saeco Minuto знімається одним рухом, що значно спрощує догляд за технікою. Піддон і молочний графін можна мити в посудомийній машині, а за допомогою автоматичних циклів очищення від накипу прилад прослужить набагато довше.

 

Дизайнери Philips та професійні інженери Saeco спільно з італійськими бариста розробили особливу технологію приготування еспресо, завдяки якій смак і аромат кави помітно поліпшуються.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.