Philips AVENT представляє набір дитячого посуду для початку прикорму


Philips AVENT розробив спеціальний набір дитячого посуду, який містить все найнеобхідніше для легкого переходу від грудного вигодовування до годування твердою їжею.

Сентябрь 11, 2013

Слинявчик, що входить в набір, збереже одяг малюка чистим, оскільки має спеціальну кишеньку, яка збирає крихти чи залишки пюре. Завдяки особливо м'якому матеріалу, він не пошкоджує ніжну дитячу шкіру, а зручність у використанні та догляді має особливу цінність під час подорожей.

 

Дизайн дитячої тарілочки розроблений спільно з провідними дитячими психологами та дієтологами - зображення казкових персонажів на дні тарілочки дозволять привернути увагу крихітки до їжі і сформувати правильні харчові звички, в той час як малюнки на бортах допоможуть навчати малюка рахувати. Тарілочка не б'ється, має прогумоване дно, яке запобігає ковзанню, та може використовуватись для розігрівання їжі в мікрохвильовій печі.

 

Спеціальна ложечка з довгою ручкою дозволить легко нагодувати малюка і, при цьому, не поранить ніжні ясна дитини, оскільки має м'який черпачок. Ложечка виготовлена з матеріалу, що не має смаку і запаху, тому вона «не перебиває» первинного смаку їжі.

 

Для того, щоб навчити крихітку першим навичкам самостійного пиття, у наборі є чашка-непроливайка з м'яким носиком. Вона дозволить малюку пити, не проливаючи ані краплі, так як має спеціальний клапан, що захищає від протікання рідини. Чашка зручна у використанні: завдяки ручкам, що знімаються малюк зможе сам тримати чашку, а ковпачок дозволить уникнути забруднення носика при падінні, що особливо стане в нагоді в дорозі.

 

Набір дитячого посуду Philips AVENT, виготовлений з матеріалів, що не містять бісфенол-А, підходить для малюків від 6 місяців та невибагливий у догляді.

 

Рекомендована ціна набору дитячого посуду для введення прикорму
Philips AVENT складає 299 грн.

 

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com 
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.