Нові соковижималки Philips Avance Collection - до 2,5 л соку та очищення за 1 хвилину


Використання «перевернутого сита» дозволяє отримувати до 2,5 л соку (на 10% більше, ніж раніше), а зручна конструкція соковижималки і технологія QuickClean заощадить час на її очищення.

Сентябрь 11, 2013

 

Усі відходи збираються всередині соковижималки в спеціальний контейнер, який зручно мити завдяки округлій формі і гладкій поверхні. Тому очистити сітку, розібрати і зібрати соковижималку після використання не складе труднощів і займе всього 1 хвилину. Крім того, знімні деталі можна мити в посудомийній машині.

 

За допомогою інноваційної системи перевернутої дрібнопористої сітки можна отримувати більше соку: залежно від сорту овочів і фруктів - до 2,5 літрів за один раз.

 

Широка камера для подачі дозволяє закладати в соковижималку овочі та фрукти цілими, не розрізаючи їх на частини. Потужний мотор соковижималки впорається навіть з твердими плодами фруктів та овочів. Завдяки двом швидкостям віджиму можна приготувати сік як з твердих, так і з м'яких плодів. Носик соковижималки оснащено системою «крапля-стоп», яка запобігає проливанню соку.

 

Модель HR1870/10 додатково оснащено цитрус-пресом, що дає можливість готувати свіжий апельсиновий сік щодня.

 

В 2012 році соковижималки Avance Collection отримали Red Dot Design Award (міжнародна нагорода за високу якість і особливі досягнення в дизайні товарів широкого вжитку) а значить, стануть не тільки надійними помічниками, а й відмінно доповнять інтер’єр будь-якої кухні.

 

Соковижималки Philips Avance Collection вже є у продажу. Рекомендовані роздрібні ціни становлять: HR1871/10 - 1999 грн, HR1870/10 - 1899 грн, HR1869/61 - 1599 грн, HR1869/01 - 1599 грн.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.