Philips AVENT представляє дорожній набір для годування малюків від 12 місяців


Подорожі з дитиною стануть приємнішими - дорожній набір для годування від Philips AVENT зробить процес прийняття їжі зручніше і для малюка, і для батьків.

Сентябрь 11, 2013

Дизайн посуду та приборів розроблений не тільки для максимального комфорту дитини, а й для навчання - форма, матеріали і забарвлення столових приборів стимулюють вчитися їсти самостійно.

У набір входять нагрудник для годування, дорожній контейнер для їжі, ложка, виделка, ніж та чашка з трубочкою. Компактний нагрудник для годування зроблений із м'якого гіпоалергенного і нешкідливого пластику. Крихти потрапляють у спеціальний глибокий піддон – таким чином одяг малюка довше залишатиметься чистим. М'який виріз горловини і застібка, що регулюється, розроблені для зручності дитини.

 

Контейнер для їжі щільно закривається кришкою і розділений на два відділення, що запобігає змішуванню їжі. У наборі передбачено й окремі знімні ємності для невеликих порцій та проміжних прийомів їжі. Набір  комплектується фіксатором, за допомогою якого контейнер надійно прикріплюється до столу. Завдяки цьому можна годувати малюка в поїзді або авто і не хвилюватися, що посуд перекинеться.

 

Столові прибори розроблено з урахуванням дитячої фізіології і потреб. Їх головна особливість - зручна конструкція ручки, розмір якої відповідає розміру мініатюрного дитячого кулачка. Вона не ковзає в руці і не падає з тарілок завдяки спеціальному покриттю. Для ложки, виделки та ножа передбачено футляр для  гігієнічного і безпечного використання набору в дорозі.

 

Під час руху важливо, щоб вода або інша рідина перебували в надійній ємності. У дорожньому наборі Philips AVENT для цього є чашка з трубочкою об'ємом 260 мл. Поворотна кришка і «соломинка» перешкоджають проливанню напоїв. Яскраву чашку обтічної форми буде комфортно тримати дитині, а для зручності батьків на неї нанесена мірна шкала. Конструкція легко розбирається і миється, за необхідності трубочку можна замінити.

 

Предмети з набору придатні для миття в посудомийній машині, можуть використовуватися в мікрохвильовій печі (крім столових приборів), їх можна стерилізувати.

 

Дорожній набір для годування Philips AVENT підходить для малюків від 12 місяців. Посуд та прибори не містять матеріалів з бісфенолом-А і є абсолютно безпечними для здоров'я.

 

Рекомендована ціна на дорожній набір для годування Philips AVENT становить 369 грн.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com 
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.