Блендер Philips HR1669 Avance Collection: максимальна ефективність за лічені хвилини


Philips втілює мрії господинь та гурманів: новому ручному блендеру HR1669 з колекції Avance під силу будь-які кулінарні шедеври.

Сентябрь 11, 2013

Інноваційна технологія ProMix створена для якісного подрібнення найскладніших інгредієнтів і приготування однорідних сумішей. ProMix - це поєднання насадки унікальної трикутної форми та гострого ножа. Ця комбінація відповідає за ідеальну консистенцію страв, змішуючи швидко, плавно і ефективно.

 

Збільшена потужність мотора до 750 Вт, а також 20 режимів швидкості та турборежим дозволяють обробляти інгредієнти будь-якої твердості - навіть горіхи і лід. Крім того, блендер оснащено ножем з титановим покриттям, яке робить його в 6 разів міцніше звичайного.

 

Модель HR1669 оснащено інноваційною насадкою ручного блендера, великою чашею, насадками для нарізки кубиками, замішування тіста, шинкування,  нарізки скибочками та подрібнювачем. У комплект також входить місткий стакан з кришкою об'ємом 1 літр, в якому можна готувати супи-пюре, коктейлі, суміші та інші страви.

 

Компанія Philips вперше надає своїм споживачам можливість «зібрати» блендер, виходячи з власних кулінарних уподобань. До ручного блендера HR1669 можна придбати додаткові насадки:

  • набір насадок HR7968 для нарізки маленькими і великими кубиками (7 мм і 15 мм) та  трикутниками;
  • подрібнювач XL і додатковий ніж із зазубреними лезами для розколювання льоду HR7964;
  • насадка для приготування картопляного пюре HR7965;
  • насадка-вінчик HR7961.

 

За створенням нових високотехнологічних блендерів Philips стоїть не просто абстрактний інженер центру розробок компанії, а цілком реальна людина: Віллемайн Вестендорп живе в Голландії, працює в компанії Philips інженером з розробки продуктів, у тому числі і нових моделей блендерів. Ця жінка - щаслива матір двох дітей і берегиня домашнього вогнища. Саме тому вона як ніхто інший знає, яким саме має бути блендер, щоб легко приготувати смачні страви, не витрачаючи на кухні зайвого часу.

 

Ручний блендер Philips HR1669 з колекції Avance вже є у продажу. Рекомендована роздрібна ціна складає 1999 грн. Ціни на додаткові насадки: HR7968 - 399 грн, HR7965 - 439 грн, HR7964 - 299 грн, HR7961 - 279 грн.

 

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.