Нові навушники Philips CitiScape Indies SHE7050 та SHE7055: повне занурення в улюблену музику


Philips представляє нову яскраву колекцію навушників CitiScape Indies SHE7050 та SHE7055, джерелом натхнення на створення яких став ритм життя великих міст.

Сентябрь 11, 2013

 

Чисте та природне звучання задовольнить найвимогливішого меломана, а ефектний дизайн навушників доповнить образ будь-якого жителя сучасного міста.

 

Незважаючи на маленький розмір, навушники відтворюють чистий звук з динамічними басами, завдяки точно налаштованим 9-мм випромінювачам. Навушники щільно прилягають до вуха і не пропускають міський шум за рахунок звукоізолюючих насадок. Набір з трьох пар насадок, від маленьких до великих, гарантує ідеальну посадку навушників і зручність їх експлуатації.

 

У жителів мегаполісів завжди не вистачає вільного часу, тому їм найменше хочеться витрачати дорогоцінні хвилини на розплутування проводів навушників. Плаский кабель зі слайдером в навушниках Indies дозволяє уникнути цієї проблеми, а прогумований згин кабелю підвищує його міцність.

 

Навушники CitiScape SHE7055 оснащено вбудованим мікрофоном, завдяки якому можна без зусиль перемикатися з режиму прослуховування музики в режим розмови. Слухати улюблені мелодії і залишатися на зв'язку з близькими тепер ще простіше.

 

Нові навушники Philips SHE7050 та SHE7055 з'являться у продажу в українських магазинах у вересні 2013 року. Рекомендована роздрібна вартість:

 

SHE7055 - 199 грн.
SHE7050 - 249 грн.

 

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.