Музична пауза: нове міні-радіо Philips ORD2105B поєднує ретро-дизайн та новітні технології


Компанія Philips представляє міні-радіо ORD2105B, з яким музика буде поруч у потрібний момент. Легкий радісний ранок - запорука плідного робочого дня!

Сентябрь 11, 2013

 

Новинка дозволяє слухати радіо та насолоджуватися музичними композиціями з iPhone/iPod, одночасно заряджаючи їх. Пристрій оснащено зручним підпружиненим стикувальним портом, тож підключити до док-станції можна будь-яку модель iPod або iPhone з коннектором Lighting без використання спеціальних адаптерів, навіть якщо пристрій одягнено в чохол.

 

При підключенні iPhone/iPod до док-станції, всього за пару секунд проводиться синхронізація часу, тому його не доведеться налаштовувати вручну. Міні-радіо має функцію подвійного будильника, завдяки якій можна встановлювати різний час пробудження для себе і своєї близької людини, а також таймер відключення, що дозволяє засинати під улюблену музику.

 

Акустична система Bass Reflex забезпечує глибоке звучання басів, незважаючи на компактний корпус. За високу якість звучання відповідає фазоінвертор, акустично налаштований під НЧ-випромінювач для оптимізації звучання низьких частот. Принцип роботи системи полягає в резонуванні повітряної маси в фазоінвертор, що створює вібрацію. У поєднанні з характеристиками НЧ-випромінювача система розширює загальний діапазон низьких частот, що дозволяє домогтися глибокого просторового звучання басів.

 

Міні-радіо оснащено аудіовходом 3.5 мм, що дозволяє насолоджуватися реалістичним звучанням музики з портативних пристроїв і комп'ютерів.

 

Ретро-дизайн міні-радіо нагадує стилістику легендарного радіоприймача Philetta 1955 року. Завдяки цьому пристрій стане оригінальним доповненням сучасного інтер'єру.

 

Міні-радіо Philips ORD2105 вже у продажу. Рекомендована роздрібна ціна складає 1199 грн.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.