Philips представляє нові праски та парові системі з технологією OptimalTemp

Сентябрь 13, 2013

Революційна технологія OptimalTemp в прасках та парових системах Philips PerfectCare: максимально швидке та ефективне прасування, 100% захист тканин

 

 Кожному знайома ситуація, коли поверхня праски пригорала до тканини, безнадійно зіпсувавши річ. З унікальною технологією Optimal Temp від Philips можна забути про цю проблему і прасувати в будь-якій послідовності: джинси, шовк, бавовна, синтетика. Відтепер не має необхідності підбирати температурний режим для кожного типу тканини та втрачати час, коли праска нагріється або охолоне, чи ризикувати пошкодити одяг.

 

Як це працює?

Праски та парові системи Philips PerfectCare з технологією Optimal Temp мають єдине температурне налаштування: підошва нагрівається та підтримує температуру, яка не може зашкодити тканині. В комбінації із автоматичною потужною подачею пари такий прилад за кілька секунд ідеально впорається з будь-якими складками. В результаті можна не лише зекономити час, але й ідеально та абсолютно безпечно випрасувати речі.

 

 

Технологія OptimalTemp представлена в прасках Philips PerfectCare (моделі GC5060/02 та GC5050/02) та парових системах Philips PerfectCare (моделі GC9246/02, GC9231/02, GC8640/02 та GC8620/02).

 

 Праски Philips PerfectCare Xpress (GC5060/02 та GC5050/02) – оптимальне рішення для власників стильного гардеробу. Праски серії PerfectCare Xpress мають спеціальний сенсор, який активує потік пари під час руху приладу вздовж прасувальної дошки, що гарантує ідеальний результат за найменших енерговитрат.
З великими об’ємами прасування на відмінно справляються потужні парові системи Philips PerfectCare Expert (GC9246/02 та GC9231/02) або PerfectCare Aqua (GC8640/02 та GC8620/02). Вони стануть незамінними помічниками для великої родини, оскільки за допомоги парогенератора можна не лише прасувати постільну білизну та делікатний дитячий одяг, але й відпарювати костюми. 

 

В чому перевага парових систем?

Постійний потужний потік пари виходить з підошви приладу  під високим тиском та проникає глибоко в тканину. Завдяки цьому можна не лише прасувати складену білизну лише з одного боку, але й суттєво зекономити час. З такою потужністю подачі пари, можна швидко відпарити у вертикальному положенні піджаки, пальта та навіть штори. Полегшить завдання вам легка за вагою праска.

 

Завдяки великим об’ємам резервуару для води (1,5 – 2,2 літра в залежності від моделі) парова система забезпечує безперервну подачу пари в середньому протягом 2-3 годин, що дає можливість випрасувати все, що потрібно.

 

За необхідності, в будь-який момент можна долити води в резервуар та вже за 2 хвилини продовжити сеанс прасування.

 
 Замок CarryLock1  надійно фіксує парову систему на підставці – в такому положенні його зручно переносити в інше місце. В моделях серії PerfectCare Expert (GC9246/02 та GC9231/02) водні резервуари легко знімаються, що забезпечує максимальну зручність при застосуванні.

Додаткові функції

Easy DeCalc дозволить легко та швидко відчистити прилад від вапняних відкладень. Унікальна підошва SteamGlide розроблена спеціально для безперешкодного ковзання по будь-якому виду тканини. 

 

Система автовідключення2  захистить ваше прасування: прилади в вертикальному положенні, в залежності від моделі, самостійно відключаються через 8 – 10 хвилин, в горизонтальному – вже через три хвилини.

 

 

 

 

Ефективність та безпечність приладів догляду за одягом Philips PerfectCare протестовано та підтверджено даними незалежних інститутів, які спеціалізуються на тканинах, таких як Woolmark, німецькою лабораторією STIWA, IWTO та ін. Відтепер можна не перейматись, що костюм із делікатної  вовни буде зіпсовано або на шовковій коктейльній сукні залишиться слід під підошви праски.

 

 

Philips піклується також про навколишнє середовище, тому розробив спеціальний екорежим, що гарантує ефективне прасування за мінімальним енергоспоживанням.

 

 

 

 

 


Технологія доступна в прасках GC5060/02, GC5050/02 та парових системах GC9246/02, GC9231/02, GC8640/02
2  Технологія доступна в прасках GC5060/02, GC5050/02 та парових системах GC9246/02, GC9231/02, GC8640/02

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.