Philips Pro – інноваційна лінійка продуктів для догляду за волоссям

Сентябрь 18, 2013

Philips представляє професійну лінійку по догляду за волоссям – інноваційні фени та стайлер серії Philips Pro.

 

 

Нові прилади відповідають всім стандартам та вимогам до професійних інструментів стиліста-перукаря та представляють актуальні розробки в сфері догляду за волоссям.

 

Лінійка Philips Pro – це 2 моделі фенів (HPS920/00 та HPS910/00) та стайлер для волосся HPS930/00

 

У нових моделях Philips використані передові технології, завдяки яким волосся під час використання приладів не перегрівається. Це - унікальний концентратор з клапаном Style&Protect та технологією ThermoProtect в фені HPS920/00, а також технологія рівномірного розподілу тепла  EHD та цифровий контроль температури у стайлері для  волосся. Красиву укладку можна зробити без шкоди для волосся  – ось головний девіз серії Philips Pro. Довговічність професійного мотору в фені та титанових пластин у стайлері, а також якість матеріалів,  підтверджує 5-річна гарантія1.

 

Фен Philips Pro HPS920/00 з професійним мотором потужністю 2300 Вт – новинка, розроблена для спеціалістів hair-індустрії. Прилад створює всі умови для ефективної сушки та стайлінгу, мінімізуючи при цьому термічний вплив на волосся.

 

Фен працює в 6 режимах: 3-х температурних, 2-х швидкісних та має опцію холодного обдування. При застосуванні приладу досягається ефект салонної сушки, завдяки використанню унікального термозахисного концентратора Style&Protect, завдяки якому волосся не перегрівається. Терморегулюючий клапан автоматично відкривається та знижує температуру гарячого повітря на 25%, при цьому якість укладки залишається на найвищому рівні.

 
  

 

 

В режимі ThermoProtect температура повітря залишається оптимальною та безпечною для волосся - 57°С, водночас не зменшуючи швидкість обдування. Регулювати ступінь впливу на волосся дозволяють 2 професійних концентратори – 6 і 8 мм.

Стайлер Philips Pro HPS930/00 – справжній професійний прилад для стайлінгу, оснащений титановими пластинами. Титан – значно довговічніший матеріал, ніж кераміка, що гарантує довший термін роботи приладу.

 

Плаваючі пластини здійснюють менший тиск на волосся та захищають його від надмірного термовпливу. 

 

Завдяки технології EHD тепло рівномірно розподіляється по всій площі пластин. Час їх нагрівання складає лише 10 секунд, довжина 110 мм, що є оптимальним розміром, який підтверджено професіоналами індустрії. Технологія ThermoGuard 

 

контролює підвищення температури пластин (після 200 градусів) не більш ніж на 5 градусів лише одним натиском кнопки, захищаючи волосся від ушкодження.

 

Професійний терморегулятор-реостат, який знаходиться над нижньою пластиною, дозволяє обирати температуру для будь-якого типу волосся. Цей показник відображається на цифровому табло. Іонізуюче кондиціонування усуває статичну електрику, згладжує лусочки верхнього шару волосся та посилює його блиск. В результаті волосся виглядає гладким та здоровим.

 

Безпечність зберігання стайлера забезпечує знімний ковпачок, що не нагрівається при використанні.

 

Всі прилади лінійки Philips Pro відрізняє лаконічний чорний колір та стильний мінімалістський дизайн. 

 


1 Моделі HPS920/00 и HPS930/00

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.