Нові домашні кінотеатри Philips: повне занурення у світ кіно та музики

Октябрь 1, 2013

 

Компанія Philips представляє нові домашні кінотеатри HTB5540D і HTB5575D з технологією Crystal Clear Sound, що забезпечує неймовірно чітке та реалістичне звучання.

 

15-мм рупорний ВЧ-випромінювач з м'яким куполом, динаміки середньоквадратичною потужністю 1000 Вт і фазоінвертор Bass Reflex з рифленою поверхнею, втричі потужніший за звичайний, створюють чудове звучання, яке можна оцінити як при перегляді фільмів, так і при прослуховуванні музики.

 

Підтримка аудіо високої чіткості DolbyTrue HD та DTS HD Master Audio Essential забезпечує максимально природній звук, якість якого наближено до студійного. 

 

До моделі HTB5575D можна додатково підключити бездротові тилові динаміки1 , створені з використанням технології захисту від перешкод - і насолодитися приголомшливим об'ємним звучанням!

 

Підтримка Full HD 3D дає можливість повністю зануритись в те, що відбувається на екрані при перегляді кіно у форматі 3D і відчути себе в центрі подій. Насолоджуватися 3D-зображенням та кристальним 5.1-канальним звуком можна, підключивши вихід х2 HDMI до гнізда A/B-ресивера.

 

Нові домашні кінотеатри мають вбудований Wi-Fi та підтримують режим Bluetooth, що дозволяє ще простіше користуватись Інтернет-ресурсами, а також підключатися до аудіопристроїв бездротовим способом. Приєднавши до ДК iPhone або iPod через USB, можна прослуховувати колекцію улюбленої музики, одночасно заряджаючи пристрої. Обидві новинки мають функцію караоке: улюблені пісні можна не тільки слухати, але й виконувати самостійно. 

Новинки підтримують Smart TV і відкривають безмежний світ онлайн-розваг. Дивитися відео за запитом, слухати музику або переглядати фотографії з комп'ютера, не встаючи з місця, дозволяє функція Net TV. Завдяки функції SimplyShare можна відтворювати музику і відео, а також переглядати фото з комп'ютера на екрані телевізора, а прикладна програма Philips MyRemote дає можливість використовувати планшетний ПК або смартфон в якості пульта дистанційного керування домашнім кінотеатром.

 


1 Покупаються додатково

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  vz@fashion-pr.com.ua 
Web: http://www.fashion-pr.com.ua/ 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: https://www.philips.ua/

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють  116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.