Нові кавомашини Philips Saeco GranBaristo: 16 різноманітних кавових напоїв одним дотиком!

Октябрь 2, 2013

 

Кава зварена в домашніх умовах з професійністю італійського бариста стала абсолютною реальністю з новими кавомашинами Philips Saeco GranBaristo.

 

Моделі HD8966 та HD8964 поєднують у собі стильний дизайн, зручність використання та компактні розміри. Потішити себе чашкою ароматного напою легко – достатньо натиснути лише одну кнопку!

 

Машини Philips Saeco GranBaristo надають повну свободу вибору справжнім гурманам: індивідуальні налаштування міцності, температури та міцності кави дозволяють створювати напої для будь-якого часу дня, настрою або ситуації – від міцного італійського рістретто до легкого молочного лате маккіато. Як досвідчений майстер, машина може приготувати 16 смачних кавових напоїв.

 

Philips Saeco GranBaristo HD8966 має опцію налаштування індивідуального профілю та пропонує обирати не тільки вид напою, але й об’єм чашки та тип зерен, з яких буде приготовлено каву: бленд, 100% робуста и 100% арабіка.

 

Революційний заварювальний механізм  з технологією THERMOSPEED дозволяє знизити рівень втрати тепла під час варки, тож кава перед подачею завжди буде ідеальної температури. Керамічні жорна не перегріваються, забезпечуючи ідеальний помел, безшумну роботу та довговічність. У новій машині використання води в процесі її промивання й очищення знижено до 80%.

 

Заварювальний механізм VariPresso дозволяє використовувати 2 режими тиску: високий і низький. Прихильникам міцного еспресо з щільною кавовою пінкою ідеально підійде режим приготування під високим тиском, коли зерна попередньо змочуються, повністю розкриваючи аромат. Екстракція під низьким тиском, навпаки, дозволяє створити американо з м'яким смаком. Поціновувачі кави з додаванням молока гідно оцінять місткий молочний графін One Touch, який, завдяки ексклюзивній технології двох відсіків збивання, гарантує ідеальну температуру приготування та відсутність бризок.

 

Новий зйомний контейнер для зерен Saeco GranBaristo з щільно прилягаючою гумовою подушкою гарантує повну герметичність і захист від ультрафіолетових променів - оптимальні умови для зберігання кави. Контейнер підходить абсолютно для всіх типів зерен, крім того, його можна з легкістю зняти та помістити в холодильник у разі потреби.

Незважаючи на компактні розміри (лише 20,5 см в ширину), кавомашина вміщує 1,7 літра води, 250 грамів зерен і 20 порцій переробленої кави.

 

Кавомашини Philips Saeco GranBaristo прості не тільки у використанні, але і в очищенні: за необхідності заварювальний механізм виймається одним натиском і миється під проточною водою. Піддон та молочний графин можна мити в посудомийній машині. Автоматичні цикли очищення і декальцинація не тільки спрощують догляд за машинами, а й значно продовжують термін їх служби.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  vz@fashion-pr.com.ua 
Web: http://www.fashion-pr.com.ua/ 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: https://www.philips.ua/

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють  116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.