Хлібопічка Philips HD9046: приготування хліба, випічки, варення та йогурту вдома!

Октябрь 8, 2013

 

Для тих, хто піклується про себе і не уявляє ранок без улюблених булочок, Philips представляє хлібопічку HD9046 з функціями приготування варення і йогурту!

 

«Хліб – усьому голова» - відомо кожному з нас з самого дитинства. Дієтологи рекомендують замінювати магазинну випічку домашньою: свіжа здоба та запашний бородинський, приготовані власноруч з найкращих інгредієнтів, більш корисні для здоров’я.

 

Хлібопічка Philips HD9046 з Viva Collection має 14 програм для приготування випічки будь-якої складності – від корисного цільнозернового та безглютенового хліба до французьких булочок та солодкої здоби. Індивідуальні режими дозволяють з легкістю готувати за оригінальними та перевіреними рецептами, наприклад, святковий хліб - паску, прісне або пряне тісто і навіть варення. Програми хлібопічки забезпечують оптимальну температуру і час приготування для різних видів випічки. Свіжий хліб можна спекти навіть коли бракує часу: функція експрес-випікання дозволить зробити це всього за 1 годину. 

 

Для того, щоб потішити всю сім’ю духмяною випічкою або йогуртом на сніданок, досить помістити всі інгредієнти в піч та встановити таймер відстрочки старту (до 13 годин) на ніч – смачний сніданок буде готовий саме до ранку! Для любителів хрусткої скоринки у хлібопічці Philips HD9046 передбачено 3 опції: за світлу, золотисту або темну скоринку відповідає система контролю температури. 

 

 Окрім цього, HD9046 «вміє» замішувати тісто для улюблених пельменів, вареників, домашньої локшини, здобних пирогів, піци та інших страв, варити варення, а також готувати йогурт. Спеціальна програма та ємність в комплекті хлібопічки дозволять виготовити натуральний домашній молочний продукт без консервантів та хімічних барвників.

Завдяки інтуїтивному інтерфейсу хлібопічка зручна у використанні: необхідно просто покласти у форму для випічки інгредієнти, обрати тип хлібу, вагу буханки (750 г. та 1 кг),  ступінь підсмаження скоринки та запустити програму. РК-дисплей проілюструє кожну дію, а оглядове віконце на кришці приладу дозволить спостерігати за процесом випікання на всіх етапах – від замісу до готовності.

 

Якщо за рецептом в тісто необхідно додати горіхи, сухофрукти, насіння, смажену цибулю, або інші складники, то спеціальний індикатор хлібопічки Philips HD9046 сповістить про це звуковим сигналом в потрібний час.

 

Прилад працює дуже тихо (<55 дБА), що дозволяє використовувати його навіть вночі.

 

У комплект хлібопічки входять: буклет з перевіреними рецептами, порадами та підказками з приготування випічки (в тому числі без яєць та молочних продуктів, що ідеально під час Посту), варення та йогурту, які дозволять урізноманітнити домашнє меню, а також ємність для приготування йогурту, мірний стакан та ложка.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  vz@fashion-pr.com.ua 
Web: http://www.fashion-pr.com.ua/ 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: https://www.philips.com/, https://www.philips.ua/

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють  116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.