Тример для бороди Philips BEARDTRIMMER 9000: стрижка з лазерною точністю

Октябрь 9, 2013

 

Ідеальну стрижку бороди тепер можна освоювати самостійно - з новим тримером Philips BEARDTRIMMER 9000 модель BT9290/15.

 

Це перший прилад з інноваційною технологією лазерного наведення, яка дає можливість створювати чіткі та симетричні лінії. Тонкий лазерний промінь вказує траєкторію, по якій необхідно переміщати тример, щоб підрівняти

волоски для отримання ідеального результату. Тримером може з легкістю користуватися навіть новачок: продумані насадки та простота використання гарантують оптимальний результат за відсутності навичок!

 

Новий прилад забезпечує високу точність стрижки за допомогою 17 фіксованих установок довжини - тепер можна легко експериментувати з різними модними образами.

 

Під знімним регульованим гребенем знаходиться двосторонній вузький тример. Одна з його сторін (32 мм) призначена для якісного підстригання. Інша (15 мм) - ідеально підійде для обробки невеликих ділянок обличчя, наприклад, під носом або навколо рота. Оптимальний розмір та похила конструкція приладу дозволяють стежити за результатом - для створення тонких ліній та складних деталей.

 

Тример Philips BEARDTRIMMER 9000 модель BT9290/15 оснащений також додатковими гребенями для точного (зокрема гоління на важкодоступних ділянках та створення чітких контурів), рівного та швидкого підстригання. Різноманітність опцій для якісної стрижки оцінять як професіонали стайлінгу, так і аматори.

 

Необхідне налаштування довжини щетини регулюється за допомогою колеса, його значення відображається на вбудованому LED-дисплеї, за допомогою якого можна також контролювати рівень заряду приладу.

 

Тример легкий та зручний у використанні: завдяки 100% водонепроникності його можна промивати під проточною водою після використання. Батареї приладу вистачає на 60 хвилин автономної роботи після години зарядки, користуватися ним також можливо, не відключаючи живлення від мережі.

 

Тример підтримує різні стандарти напруги і не вимагає мастила - чудові новини для завзятих мандрівників. З тримером Philips BEARDTRIMMER 9000 виглядати бездоганно без особливих зусиль можливо на будь-якому континенті! За збереження тримера під час подорожей відповідає захисний чохол для зберігання.

 

Високу якість приладу підтверджує гарантія 2 роки.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.