Мультирізка Philips HR1387/80 з Viva Collection: легко нарізати, легко мити, легко жити!

Ноябрь 8, 2013

З новою мультирізкою Philips HR1387/80 з Viva Collection раціон стане вдвічі насиченим, здоровішим та різноманітнішим!

 

 

5 насадок в мультирізці Philips HR1387/80 з нержавіючої сталі  допоможуть нарізати овочі шматочками будь-якої форми та розміру - великими і тонкими скибочками, соломкою або нашаткувати. Кулінарні експерименти обмежуються лише фантазією господині! Крім того, мультирізка Philips HR1387/80 впорається навіть з твердим сиром і салямі - тепер вони будуть нарізані до столу швидко, тонкими та охайними скибочками.

 

Прилад безпечний та зручний у використанні: принцип його дії виключає прямий контакт з лезом, а для початку роботи необхідно просто повернути перемикач.

 

Нова мультирізка Philips HR1387/80 стане незамінним помічником на кухні: необхідність попередньо розрізати великі інгредієнти на кілька частин відпадає сама собою завдяки широкій камері подачі, яка підходить навіть для великих фруктів та овочів.

 
 
Час приготування страв істотно скорочується: за допомогою потужного мотора (200 Вт) і зручно розташованого вихідного отвору нарізати інгредієнти можна прямо в салатник або каструлю з високими стінками.

 

 Мультирізка Philips HR1387/80 з Viva Collection неймовірно проста у використанні. Шнур зберігається в спеціальному відсіку, що запобігає його сплутуванню. Всі знімні деталі приладу (крім мотора) можна мити в посудомийній машині. Леза з нержавіючої сталі гарантують, що мультирізка прослужить довго, а продукти не будуть окислюватися. Завдяки стильному дизайну прилад органічно доповнить інтер'єр будь-якої кухні.

 

Тепер можна легко і швидко готувати свіжі здорові страви: щодня дивувати та тішити  домашніх зможе навіть дуже зайнята господиня!

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.