Нові безмішкові пилососи Philips PowerPro: ідеальне прибирання стало швидшим та легшим!


Швидке та ефективне прибирання – мрія будь-якої господині.

Ноябрь 19, 2013

 

 

 

Компанія Philips представляє безмішкові пилососи Philips PowerPro (моделі FC8767/02, FC8764/01) з технологією PowerCyclone та насадкою AeroSeal, які дозволяють збирати на 40% більше пилу. При цьому їх потужність не знижується навіть при заповненому контейнері. Відтепер часу на улюблені заняття стане більше!

 

Технологія PowerCyclone відокремлює пил від чистого повітря та забезпечує ідеальні результати прибирання. Завдяки особливій конструкції насадка AeroSeal збирає

 

 

більше пилу та шерсті за один підхід. Вона обережно піднімає ворс килима, щоб зібрати пил навіть з його найглибших шарів. Завдяки щільному приляганню щітки до поверхні, всі забруднення потужним потоком повітря засмоктуються в циклонічну камеру.

 

 

Відмінний результат прибирання гарантує потужний мотор (2100 Вт), що забезпечує силу всмоктування 370 Вт. Радіус дії пилососів складає 11 метрів – прибирати більшу площину тепер можливо із меншими зусиллями та без дискомфорту для оточуючих. Працюють вони практично безшумно.

 

 

Пилососи Philips PowerPro FC8767/02 та FC8764/01 легко очищуються завдяки вдосконаленому пилозбірнику. Інноваційна конструкція контейнера під час його чистки перешкоджає утворенню «хмари» пилу – все зібране сміття накопичується на одній стороні контейнера та його легко можна викинути у смітник.  Фільтр зі спіненого матеріалу можна легко мити під струменем води, що значно збільшує термін його експлуатації.

 

 

 

Відтепер можна не перейматись за дитину, яка більш за все любить бавитись з іграшками на килимі: модель FC8767/02 укомплектовано додатковою насадкою Turbo Brush, яка набагато щільніше прилягає до поверхні та ретельно чистить навіть килими із довгим ворсом.

 

Прилади максимально прості, легкі та зручні у використанні: потужність роботи регулюється за

рахунок електронного перемикача,  знімні деталі та щітки від'єднуються без особливих зусиль.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.