Бізнес Philips аудіо, відео, мультимедіа та аксесуарів стає компанією WOOX Innovations

Ноябрь 25, 2013

Сьогодні відкривається нова сторінка в бізнесі аудіо, відео, мультимедіа та аксесуарів Philips, який починає працювати від імені нової компанії - WOOX Innovations.

 

З щорічним оборотом 1,6 мільярди доларів та 2000 співробітниками по всьому світу, WOOX Innovations є однією з найбільших компаній в світі, що спеціалізуються на «підключених розвагах»1.

 

«Наша місія – привносити вагомі інновації у сферу «підключених розваг». Висока якість звуку, передові технології та витончений дизайн – наші головні інструменти для того, щоб задовольнити та перевершити очікування наших покупців», коментує Вібо Ваартес (Wiebo Vaartes), CEO WOOX Innovations. «Завдяки таланту та наполегливості наших співробітників, партнерів, постачальників та клієнтів, а також здатності швидко знаходити та підхоплювати ринкові тренди і споживчі віяння, ми з впевненістю дивимось у майбутнє».

 

Ім’я компанії, WOOX Innovations, підкреслює, що дух винахідництва живе в самому її серці. Компанія займає впевнені позиції в категоріях «підключеного» аудіо, навушників, док-станцій та домашніх кінотеатрів на глобальному ринку. Отримавши велику кількість нагород, продукція компанії зайняла своє місце на ринку завдяки трьом основним перевагам: якості звуку, витонченому дизайну та інноваційним технологіям. Серед співробітників компанії працюють більше 50 дизайнерів та більш ніж 30 звукових експертів. Компанія володіє широкими можливостями в дослідженні споживчих переваг та інженерних розробках нових продуктів. Головний офіс компанії знаходиться в Гонконзі.

 

У вересні Philips оголосив про партнерство із всесвітньо відомим діджеєм Арміном ван Бюреном (Armin van Buuren). Відомий новатор в своїй області та п'ятикратний переможець рейтингу DJ Mag's Top 100, Армін продовжить свою співпрацю з WOOX Innovations в розробці аудіо гаджетів під торговельною маркою Philips, як для діджеїв, так і для музичних фанатів.

 

WOOX Innovations продовжить розвивати свою флагманську аудіо лінійку Fidelio. Компанія також продовжить свої інноваційні маркетингові комунікації, включаючи глобальні кампанії «Одержимі звуком» та «Ви повинні це почути».

 

Компанія ТОВ «ВООКС Інновейшнз Україна» представлятиме WOOX Innovations на території України, Молдови та Центральної Азії. Її директором був призначений Валентин Шевчук, який обіймав посаду керівника підрозділу аудіо, відео, мультимедіа та аксесуарів у складі Philips Україна.

 

Philips провів своїх споживачів через усі основні інновації в звуці, з тих пір як винайшов своє перше радіо в 1923 році. Компанія стояла біля витоків великих інновацій, як то касетний магнітофон, CD, DVD та Blu-ray програвачі. З оціночною вартістю близько 9,8 мільярда доларів, бренд Philips зараз займає 40-ву позицію в глобальному рейтингу брендів. Компанія WOOX Innovations успадковує цей багатий досвід та в майбутньому буде просувати бренд  Philips у сфері «підключених розваг».

 

 


1 Бездротове підключення аудіо, відео, мультимедіа техніки до будь-яких сучасних цифрових джерел контенту: смартфонів, планшетів, хмаринкових сховищ тощо.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь:

Лідія Маркова
Менеджер інтегрованих комунікацій
+7 915 079 86 09
lidia.markova@philips.com  

.