Стильний сюрприз для господині: Philips представляє праски у подарунковій упаковці!

Декабрь 11, 2013

Компанія Philips  випустила лімітовану серію прасок у термостійкій подарунковій упаковці - PowerLife GC2965/35, Azur GC4845/15 та Azur GC4860/25.

 

 

Кожна модель покликана стати не лише надійним помічником, а й елементом декору - яскравий дизайн термостійкої коробки для зберігання праски прикрасить будь-який інтер'єр!

 

Праски Philips PowerLife GC2965/35, Azur GC4845/15 та Azur GC4860/25 мають міцну 5-шарову підошву SteamGlide. Спеціальне напилення на ній дозволяє прасці ковзати по будь-якій тканині,

не прилипаючи і не залишаючи блиску. Тепер немає необхідності використовувати марлю при прасуванні в'язаних чи делікатних тканин! Комбінація гострого носика з отворами для подачі пари та невеликої товщини підошви дозволяє випрасувати одяг навіть у важкодоступних місцях: під ґудзиками, біля кишень, у складках.

 

У дорожчих прасках Philips серії Azur отвори у підошві розподілені по всій її поверхні, мають різну форму та розмір. Це забезпечує оптимальний розподіл пари за площею і швидке розгладження тканини. Завдяки високій потужності (2400-2600 Вт), постійній подачі пари до 50 мг/хв, а також парового удару до 200 г залежно від моделі, за допомогою прасок можна легко та ефективно розгладити постільну білизну, складену вдвічі, пересушену тканину та заломи на ній. При цьому економія часу на прасування очевидна! 

 

Модель Philips Azur GC4860/25 оснащено «розумною» системою автоматичного вимкнення: якщо праску випадково залишити без нагляду, в будь-якому положенні вона відключиться автоматично.

 

Philips PowerLife GC2965/35, Azur GC4845/15 та Azur GC4860/25 ідеальні у всіх відношеннях - функціональні з практичного боку та привабливі з естетичного. Для зручності зберігання приладів розроблена спеціальна термостійка коробка, в яку можна заховати гарячу праску відразу ж після використання і не перейматися, що хтось може випадково доторкнутися й обпектися. Цю перевагу особливо оцінять сім'ї з маленькими дітьми.

 

Невелика порада: після завершення прасування слід поставити праску на нульовий режим пари і вимкнути її з розетки - після цього прилад можна сміливо класти в коробку. Вимкнення пари допоможе запобігти можливому виділенню води з підошви праски, що знаходиться в горизонтальному положенні. Коробка зі зручною кришкою легко закривається та вміщує в себе праску зі шнуром до 3 м. Дизайн з кольоровими смужками буде виглядати стильно в будь-якому інтер'єрі, а процес прасування стане набагато приємнішим.

 

Кожна модель в життєрадісному «смугастому» пакунку стане чудовим подарунком для рідних та близьких до свят!

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com 
Web: www.philips.com, www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.